English Version
English

بهترین حس دنیا

بهترین حس دنیا

به‌نام‌قدرت مطلق الله
آخرین هفته از شهریور‌ماه 1402، به فرموده‌ی بنیان کنگره‌۶۰، آقای مهندس، هفته‌ی سایت نامگذاری شده‌است، به همین بهانه مصاحبه‌ای ترتیب داده‌ایم با همسفر معصومه، مسئول سایت همسفران نمایندگی رودهن که در ادامه شما را دعوت به خواندن آن می‌کنیم.

 لطفاً به رسم کنگره خود را معرفی نمایید؛

سلام دوستان معصومه هستم همسفر رضا مسئول سایت رودهن با بیش از ۲۰ سال تخریب شیره و تریاک، مدت سفر ۱۱ماه و سه روز، مدت رهایی ۲ سال و ۳ روز، راهنمای مسافر آقا امیر، راهنمای خودم خانم نیره هستند.

 

 لطفاً از خدمت خود در سایت برای ما توضیحاتی بفرمایید؛

خدمت شیرین و پر از خیر و برکت برای من است، خدمت در این جایگاه را خیلی دوست دارم با قرار دادن هر مطلب در سایت حس خوبی را تجربه می‌کنم، چرا که ممکن هست یک مسافر یا همسفر با خواندن آن مطلب روزنه‌هایی برایش باز شود و مسیر کنگره برایش باز شود .

 از علت شکل‌گیری سایت و اهميت آن در کنگره برای ما بفرمایید؟

جناب مهندس با تفکرات نابی که دارند برای پیشبرد اهداف کنگره از وسعت فضای مجازی و سایت استفاده کردند تا پیام درمان اعتیاد را به تمام نقاط جهان برسانند و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چون سایت کنگره مانند شناسنامه کنگره ۶۰ هست و تمام اخبار کنگره اعم از اخبار داخلی، لژیون پزشکان، لژیون سردار و آدرس و تلفن نمایندگی ‌ها و  ..... همه بر روی سایت قرار دارد و مقالات و تحقیقات جناب مهندس بر روی سایت قرار‌‌ دارند.

شیرین‌ترین و سخت‌ترین لحظات این خدمت از نظر شما چه مواقعی بوده‌ است؟

شیرین‌ترین قسمت قرار دادن دلنوشته‌ها روی سایت هست من گویی با داشتن حس و حال خوب آنها و درمان شدن مسافرانشان،  بهترین حس دنیا را تجربه می‌کنم، انگار من هم کنارشان هستم و این دلنوشته‌ها هر هفته به من یاد آوری می‌کنند قدر کنگره و خدمتی که دارم بدانم و شاکر خدای بزرگ باشم، و لحظه سخت این بود که پشت در اتاق عمل و ... من کار سایت را انجام دادم.

 توصیه‌ شما به همسفران برای استفاده از سایت چیست؟

برای قرار دادن مطالب زحمات زیادی کشیده می‌شود و اینکه   افراد زیادی در سایت های مختلف مطلب می‌گذارند و هر کدام از این مطالب با حس خاصی نوشته شده ممکن است با خواندن یک مطلب گره مشکلشان باز شود و اینکه با خواندن مطالب سایت از اخبار کنگره آگاه می‌شوند و چون مطالب سایت به روز هست با علم کنگره پیش می‌روند سایت را دنبال کنند و بخوانند.


 به نظر شما مهم‌ترین آموزش این خدمت چیست؟

من همیشه از اینکه دانشگاه نرفتم، حالا در  خدمت سایت مانند یک دانشجو هر روز درس جدیدی از مطالبی که در سایت قرار می‌دهم می‌گیرم و باعث رشد و تکامل من می‌شود و سطح سواد و دانش من را بالا می‌برد.


 اگر کلام آخری دارید بفرمائید؟

هر کدام از ما قدر کنگره و جایگاهی که در آن قرار داریم را بدانیم و اینکه هر خدمتی که به من داده می‌شود یک آموزش خاصی دارد با جان دل و حس خوب کارم را انجام بدهم و بدون هیچ توقع و چشم‌داشتی باشد، چون اول اینکه قبلاً این خدمات را برای من انجام داده‌اند، دوم اینکه خدمت به خود من هست چون بیشترین آموزش و خیر و برکت را برایم دارد و از جناب مهندس و خانواده محترمتان که بیشترین خدمت را می‌کنند، خیلی تشکر می‌کنم و برایشان بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

 

تهیه: همسفر آمنه رهجوی راهنما همسفر آذر (لژیون هشتم)
عکاس: همسفر نرگس مرزبان خبری
ارسال: همسفر معصومه رهجوی راهنما همسفر نیره (لژیون‌ هفتم)
 

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .