English Version
English

رساندن پیام درمان اعتیاد به مردم جهان

رساندن پیام درمان اعتیاد به مردم جهان

جلسه دوازدهم از دوره بیست و یکم کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه همسفران نمایندگی رودهن با دستورجلسه « از سایت و فضای مجازی در کنگره ۶۰ چگونه استفاده می‌کنم؟ مقاله‌نویسی » با استادی همسفر معصومه و نگهبانی همسفر ساغر، دبیری همسفر فاطمه روز سه‌شنبه ۲۸ شهریور ماه ۱۴۰۲ آغاز به کار کرد.
خلاصه سخنان استاد
اول از همه هزاران بار خدا را شکر می‌کنم که اذن ورود به کنگره به من داده شد، از خانم نیره عزیز و خانم نگهبان کمال تشکر را دارم که اجازه دادند در این جایگاه خدمت کنم و آموزش بگیرم، دستور‌جلسه این هفته در مورد این هست که از سایت و فضای مجازی در کنگره ۶۰ چگونه استفاده کنیم؟ و مقاله نویسی است، من به نوبه خودم  این هفته را به همه‌  خدمتگذاران سایت تبریک می‌گویم و از خانم رضوان عزیز که مرزبان خبری هستند و یکسال در کنار ایشان آموزش دیدم تشکر می‌کنم، اولین خدمت من از سایت شروع شد و  این خدمت برای من برکات زیادی داشت و تغییرات زیادی در من به وجود آورد.
امروز عصر اینترنت و تکنولوژی است و فضای مجازی و اینترنت در زندگی‌های ما نقش خیلی مهمی را بر عهده دارد و زندگی امروز بشر وابسته به این فضا هست، مردم جهان بواسطه فضای مجازی با هم ارتباط برقرار می‌کنند و جناب آقای مهندس از این فضا استفاده کردند، برای پیشبرد اهداف کنگره و رساندن پیام درمان اعتیاد به تمام دنیا از سال ۱۳۸۲ سایت کنگره ۶۰ را راه اندازی کردند و به دو زبان فارسی و انگلیسی فعالیت دارد و تمام اخبار کنگره ۶۰ اعم از اخبار داخلی، لژیون پزشکان،  لژیون سردار و کارگاه‌های آموزشی و ... همه روی سایت قرار می‌گیرند و کسانی که می‌خواهند اطلاعاتی در مورد کنگره ۶۰ به دست بیاورند می‌توانند با سرچ کردن به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند.
سایت کنگره ۶۰:بزرگ‌ترین سایت در پیشگیری و درمان اعتیاد است و کسانی که به دنبال رهایی از دام اعتیاد هستند می‌توانند از طریق سایت با کنگره ۶۰ آشنا شوند و راه ورودشان به کنگره باشد تمام اطلاعات و آدرس تمام نمایندگی‌ها در سایت موجود هست.
قسمت دوم دستورجلسه مقاله نویسی است نوشتن خیلی مهم است، همانطور که در قرآن کریم به قلم قسم خورده شده است و جناب مهندس اینجا الگوی بی‌ نقضی برای همه ما هستند که حتی قبل و بعد از درمانش ایشان به نوشتن مشغول بودند و کتابها و مقالات زیادی نوشته‌اند و مقالات ایشان در سایت‌ها و مجلات علمی بزرگ جهانی به چاپ رسیده است و پیام درمان و رهایی از دام اعتیاد را به تمام کسانی که خواستار رهایی از دام اعتیاد و رسیدن به حال خوش هستند در گوشه و کنار جهان می‌رسانند، هر کدام از ما به واسطه خدمتی که در سایت انجام می‌دهیم نقشی را بر عهده داریم و من همسفر می‌توانم با یک دلنوشته، مشارکت، مقاله و .... که با عشق و  تمام وجودم می‌نویسم می‌توانم با خواننده ارتباط برقرار کنم و علم کنگره را انتقال بدهم تا نور امیدی برای یکی دیگر باشم و این خدمت من می‌تواند خدمتی باشد که پیام رهایی از بند اعتیاد را به گوش مردم جهان برساند که هدف اصلی خدمتگذاران کنگره ۶۰ است.

برگزاری آزمون داخلی ماهانه 

در ادامه از خدمتگذاران سایت توسط ایجنت محترم همسفر شهین تقدیر شد.

تایپ: همسفر سمیرا رهجوی راهنما همسفر نیره (لژیون‌ هفتم)
عکاس: مرزبان خبری همسفر نرگس
ارسال: همسفر معصومه رهجوی راهنما همسفر نیره (لژیون‌ هفتم)
همسفران رودهن 

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .