English Version
English

خدمتی پر از انرژی مثبت

خدمتی پر از انرژی مثبت

جلسه‌ی چهارم از دوره‌ی بیست و ششم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ ویژه آقایان مسافر نمایندگی رودهن با استادی مسافر پویش، نگهبانی مسافر ابراهیم و دبیری مسافر محمود با دستور جلسه‌ی «از سایت و فضای مجازی کنگره 60 چگونه استفاده می کنم؟ مقاله نویسی» روز دوشنبه مورخ 27 شهریور‌ماه ۱۴۰۲ رأس ساعت ۱۷ آغاز به کارکرد.

خلاصه سخنان استاد:
من عاشق خدمت کردن در سایت هستم و تقریبا دو سال در قسمت سایت نمایندگی رودهن خدمت کردم، این خدمت برای من انرژی و آموزش بسیار زیادی داشته است.
گاهی یک رهجو تجربیات سفرش را در قالب یک دلنوشته می نویسد، راهنما تمام مطالبی که آموخته را در جایگاه استادی بیان می کند و یا رویدادهای مختلف کنگره که آموزش بسیار زیادی در خودشان دارند و به دلیل خدمت خدمت‌گزاران سایت من می توانم در تمام وقت های آزادی که دارم با تلفن همراه خودم از این مطالب استفاده کنم.
زمانی که وارد سایت می شوم تنوع مطالب به حدی بالا می باشد که هر شخصی می تواند به سراغ دسته بندی مورد علاقه اش برود، من شخصا همیشه جذب دسته بندی مصاحبه ها می شوم.
سایت برای کسانی که هنوز به کنگره نیامده اند، عزیزان سفر اولی و سفر دومی های محترم مفید می باشد؛ کسی که تا به حال به کنگره نیامده ممکن است از طریق جست و جو با کنگره 60 آشنا شود و بتواند راه درمان را بیابد، من که در کنگره در سفر اول یا دوم هستم هم می توانم از طریق مطالب سایت آموزش گرفته و نقطه ضعف های خودم را بیابم و آن ها را اصلاح کنم، مطالعه همین مطالب کیفیت سفر من را به شدت بالا می برد؛ مطلب دیگر اینکه همه قبول داریم انرژی نمایندگی به حدی بالا است که به محض ورود حالمان را خوب می کند، این موضوع در مورد سایت هم صادق است و هر زمانی که من حال خوبی نداشتم می توانم به ورود به سایت و مطالعه مطالب باز هم همان انرژی را دریافت کنم.
خدمت در قسمت سایت باعث مطالعه و بررسی هر روزه مطالب و آموزش های کنگره می شود و و نتیجه این موضوع قبولی اکثر قریب به اتفاق خدمت گزاران سایت در آزمون راهنمایی است.

نمایندگی رودهن

زمانی که در سفر اول بودم هفته سایت که فرا رسید از من خواستند تا دلنوشته با موضوع سایت بنویسم، اما من تا آن روز هیچ استفاده ای از سایت نکرده بودم، در نتیجه برای بهتر نوشتن مطلب به سراغ سایت رفتم و با دنیایی از مطالب روبرو شدم که حال مرا خوب می کردند و از آن روز بود که به سایت کنگره علاقمند شدم.
من این هفته زیبا را به تمام خدمت گزاران سابق و فعلی سایت تبریک عرض می کنم.

تایپ و ویراستاری: همسفر حامد
عکاس: مسافر امیرکیوان
تنظیم و ارسال: مسافر امیرحسین

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .