English Version
English

سایت کنگره منبع علمی درحوزه درمان اعتیاد است

سایت کنگره منبع علمی درحوزه درمان اعتیاد است

دهمین جلسه از دوره سی و چهارم کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰؛ نمایندگی صائب تبریزی با استادی همسفر رضا، نگهبانی مسافر عباس و دبیری مسافر نادر با دستور جلسه «از سایت و فضای مجازی در کنگره ۶۰ چگونه استفاده می‌کنم؟ مقاله‌نویسی» روز یکشنبه 26 شهریورماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۷ برگزار شد.

 

سخنان استاد:
خداوند را شاکر و سپاسگزارم که توانستم  در این جلسه حضور داشته باشم و از ایجنت محترم همچنین مرزبان خبری متشکرم که  فرصت را به من دادند که در جایگاه خدمت کنم و آموزش ببینم.
هفته سایت و اینستاگرام را خدمت عزیزان خدمتگزار سایت که چراغ خاموش درحال‌خدمت گزاری هستند تبریک عرض می‌کنم آقای مهندس در سال هزار و سیصد و هشتاد تصمیم گرفتند اطلاعات و علم کنگره شصت را به فضای مجازی انتقال بدهنداوایل سال هشتاد و دو سایت کنگره که به‌صورت آموزشی فعالیت داشت در روز رهایی آقای مهندس رسماً شروع به فعالیت کرد.
بعضی‌ها فکر می‌کنند که سایت یک شبکه مجازی معمولی هست که درباره اعتیاد مطالبی منتشر می‌کند؛ ولی وقتی وارد سایت می‌شویم و دقیق‌تر مطالعه می‌کنیم یک سایت علمی و تحقیقاتی هست که در زمینه بحث اعتیاد پیش‌گام و یک‌سروگردن از تمام سایت‌های مرتبط بالاتر است.

سایت کنگره در سه محور در حال فعالیت است یک محور: در مورد خبررسانی و اطلاع‌رسانی در زمینه اعتیاد است که تمامی علم اعتیاد در زمینه بیماری اعتیاد در این قسمت خبررسانی می‌شود.
دومین محور: یک مرجع علمی آموزشی پیشگیری محار و درمان اعتیاد است که به نظر من نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا بی‌نظیر است دویست و پنجاه سایت و وبلاگ لینک می‌شوند که در نوبه خودش هم حیرت‌آور است هم واقعاً قدرتمند و درحال‌رشد است که در زمینه علم اعتیاد در حال بروز رسانی و تکمیل اطلاعات تحقیقی خود است و جالب‌تر اینکه هیچ نیروی متخصصی خارج از کنگره شصت برای پیشبرد سایت به کار گرفته نشده است؛ تمامی خدمتگزاران سایت از همسفران و مسافران کنگره شصت هستند. سایت کنگره شصت در سال هشتاد و نه مقام اول  رسانه ملی در مبارزه با اعتیاد را کسب کرد که در نوبه خود اهمیت ویژه‌ای دارد.

 

من و مسافرم اولین‌بار کنگره شصت را از طریق سایت شناختیم؛ اگر سایت نبود الان مسافر من رها نشده بودند و خودم هم سیگارم را درمان نکرده بودم حتماً که آرامش امروزم را مدیون سایت هستم.
من خودم صبح وقتی از خواب بیدار می‌شوم اولین کاری که می‌کنم  مطالب سایت را چک می‌کنم و پس از آن دنبال شغل خودم می‌روم این کار چند دقیقه بیشتر وقتم را نمی‌گیرد؛ ولی همان صبح زود انرژی کنگره شصت در من جاری می‌شود؛هم اینکه علم کنگره را دریافت می‌کنم حالا هر کسی به روش خودش می‌تواند از سایت استفاده کند یا خدمت کند حتی اگر در سایت هم خدمتگزار نباشد می‌تواند با نوشتن مقاله یا دل‌نوشته در ارتقای سایت سهیم باشد و احتمالاً یک نفر مصرف‌کننده با مطالعه مطلبی درباره اعتیاد با کنگره شصت آشنا می‌شود و به رهایی می‌رسد.

به نظر من سایت کنگره شصت یک سایت علمی هست و صرفاً یک محل برای گفتگوی افراد مصرف‌کننده نیست؛ بلکه روش علمی درمان اعتیاد و روش DST به‌خوبی در سایت ریزبه‌ریز توضیح داده می‌شود؛ حتی اگر شخصی قادر به درمان اعتیاد خود نباشد با مطالعه سایت می‌تواند مصرف و بیماری خودش را کنترل کند.از همه عزیزان خواهشمندم سایت کنگره را حمایت کنند؛ واقعاً کار خدمتگزاران سایت سخت است چون همیشه باید آنلاین و بروز باشند و چراغ خاموش در حال خدمتگزاری هستند امیدوارم با حمایت از سایت برای این عزیزان دلگرمی به همراه بیاورید؛امیدوارم با نوشتن یک مقاله یا دل‌نوشته کمک کنید یک شخص که در تاریکی هست مثل شما به روشنایی و رهایی دست پیدا کند.

جلسه هماهنگی راهنمایان:

 

 

 

تهیه گزارش: مرزبان خبری مسافر حسین

تایپ متن: مسافر بهزاد

خدمت گزار سایت: همسر رضا

 

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .