English Version
English

آموزش بیشتر با خدمت در سایت کنگره 60

آموزش بیشتر با خدمت در سایت کنگره 60

مسافر مهدی با هجده سال تخریب وارد کنگره شد، با مصرف آنتی ایکس شیره خوراکی، کشیدنی، مدت یازده ماه و هجده روز سفر کرده به روش DST، داروی درمان OT، به راهنمایی مسافر هاشم از لژیون هفتم شفا، ورزش در کنگره دارت، رهایی ۱۴۰ روز، مسافر نیکوتین هم بودند به راهنمایی مسافر رضا لژیون چهارم ویلیام رهایی از بند نیکوتین ۱۴۰ روز.

ایشان، در قسمت سایت نمایندگی شفا خدمت می کنند. با توجه به دستور جلسه این هفته، از سایت و فضای مجازی در کنگره ۶۰ چطور استفاده می کنم، مقاله نویسی، با وی گفتگویی انجام دادیم، شما را به خواندن آن دعوت می کنیم.

لطفا به ما بگویید از چه زمانی در سایت و در چه قسمتی از سایت مشغول خدمت هستید؟
سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر، وقتی وارد کنگره شدم و با این مکان مقدس آشنا شدم با مشاوره راهنما که فرمودند؛ خدمت در کنگره برای خودسازی و درمان بهتر کمک‌تان می کند، بعد از چهار ماه سفر برای خدمت در سایت و تایپ شروع به خدمت کردم. اکنون در قسمت ویرایش، ارسال خبر و ارشد روز های سه شنبه مشغول خدمت هستم.

هدف شما از خدمت در سایت چیست؟
خدمت در کنگره با دیگر NGO‌ها فرق دارد. خدمت برای خود شناسی است. در زمان مصرف، مواد تمام شخصیت انسان را می گیرد. حتی خود شخص، دیگر شناختی از خود ندارد. وقتی سفر در کنگره را شروع کردم بعد از مدتی حس‌های من باز شد، فهمیدم که هیچ شناختی از خود ندارم. شخصی که خودش را نشناسد قطعا به فنا می‌رود. در کنگره ۶۰ باید به نوسازی برسیم و شهر وجودی ویران شده‌مان را از نو بازسازی کنیم. خدمت باعث می‌شود این اتفاق مهم در وجود انسان رخ دهد. من از خدمت حسی ناب، زیبا، عالی و ارزشمند در خودم پیدا کردم که هیچ جایی از دنیا این را تجربه نخواهم کرد.

به نظر شما کاربرد سایت در کنگره چیست؟
سایت کنگره شناسنامه و هویتی است که این مکان مقدس را به دیگران بهتر معرفی می‌کند. من دوستانی دارم که اکثرا از طریق سایت و فضای مجازی با کنگره آشنا و به درمان رسیده اند. هر سازمانی زیر مجموعه هایی دارد. شعبات این زیر مجموعه‌ها هستند. در هر شعبه سایت وظیفه معرفی مطالب آموزشی و مقالات نوشته شده را دارد. شناسنامه هر شعبه سایت است. خدمتگزاران سایت را چراغ خاموش می‌نامند؛ چون خدمت می‌کنند ولی افراد شعبه آشنایی با آن ها ندارند.

وظیفه من به عنوان خدمتگزار سایت، ابتدا امانت داری و دوم انتقال در سایت زمان مناسب و انتشار آن که بتوانند مسافران و... استفاده کامل داشته باشند. کم کاری به هر دلیلی قابل توجیه نیست و این مهم زمانی اتفاق می‌افتد که من این خدمت را با عشق انجام دهم. عشق به خدمت اول باعث رشد خود من می‌شود و انتقال مطالب در سایت شعبه مهمترین وظیفه من به عنوان خدمتگزار است. البته با رعایت و نظر مسئول سایت و مرزبان محترم خبری این مهم به انجام می رسد.

آیا در قبال خدمت در سایت چیزی را در زندگی خود دریافت کرده‌اید؟

از وقتی که خدمت من شروع شده بهترین دریافت ها را داشته ام. بیشتر اوقات در منزل و محل کار مشغول ویرایش مطالب ارسالی مسافران هستم. با این که خیلی مسئولیت سنگینی است؛ ولی چون با عشق به خدمت همراه شده هر روز تلاشم بیشتر می شود و این حال خوب بابت همین خدمت ناچیز من است. خدمت در کنگره حال وصف نشدنی دارد و باعث رشد، خودشناسی و دانایی بیشتر می شود و من به این مهم افتخار می کنم. همیشه دوست دارم خدمتگزار کنگره باشم، حتی با افتخار اگر جاروکشی شعبه باشد می‌پذیرم. این خدمت باعث شده در زندگی خانوادگی و محیط کارم اثر شگرف بسیار مثبتی بگذارد. خداوند را شاکرم از این موهبت. در این جا از بنیان کنگره، خانواده ایشان، راهنمای خودم، مسئول سایت، مرزبان خبری، ایجنت محترم شعبه و تمام خدمتگزاران در هر جایگاهی تشکر می کنم. و این هفته که به نام سایت است را به همه خدمتگزاران سایت تبریک می‌گویم. 
 

مرزبان خبری: مسافر رحیم
مصاحبه کننده: مسافر کسری لژیون چهارم
تایپ و ارسال خبر: مسافر مهدی لژیون هفتم

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .