English Version
English

تبادل آموزش‌ها به وسیله سایت کنگره 60

تبادل آموزش‌ها به وسیله سایت کنگره 60

گفت و گویی ترتیب دادیم با راهنمای محترم تازه واردین، مسافر محمد. توجه شما را به ادامه این گزارش جلب می‌کنیم.

لطفاً به رسم کنگره خود را معرفی کنید.
سلام دوستان محمد هستم یک مسافر آخرین آنتی ایکس تریاک. یازده ماه و دو روز به روش DST با داروی OT سفر کردم. رهایی یازده ماه و چند روز، در ضمن یک سفر نیکوتین داشتم، رهایی از نیکوتین چهار ماه می‌باشد.


چگونه با کنگره آشنا شده‌اید؟
برادر من یک مصرف‌کننده بودند، به کنگره آمده بودند و پیام کنگره را سال 89 به من دادند.


در چه جایگاه‌های خدمتی ایی در کنگره تجربه داشته‌اید؟
مسئولیت‌های: سایت، پذیرایی، ثبت پورتال و راهنمای تازه واردین را تجربه کرده‌ام.


علت اهمیت فضای مجازی به‌خصوص واحد سایت کنگره چه می‌باشد؟
در یک‌زمانی دنیا ارتباطات و انتقال اطلاعات به‌صورت حضوری می‌بود با پیشرفت تکنولوژی، مسیر علم به گونه ایی شد که انتقال اطلاعات و تبادل ارتباطات به‌صورت مجازی ممکن هست و کنگره 60 از همان ابتدای شروع فعالیت با تأکید آقای مهندس در فضای مجازی فعالیت گسترده و قوی‌ داشتند که باعث راه‌اندازی سایت کنگره 60 شد که یک سایت شناخته‌ شده‌ برتر در زمینهٔ ی درمان اعتیاد می‌باشد.

سایت برای افرادی که حضور نداشتند و از اطلاعیه‌ها باخبر نبودند هم بسیار مفید واقع‌ شده است.

بازدید و مطالعه از سایت تا چه میزان در جهان‌بینی شخص اثرگذار می‌باشد؟
علت علاقه‌مندی من از سایت در اوایل ورود من به کنگره این بود که صحبت‌های استاد را متوجه نمی‌شدم، به خاطر تمرکز نداشتن، به‌مرور زمان فهمیدم خدمت‌گذاران سایت، صدای استاد را ضبط می‌کنند، تایپ می‌کنند و در سایت بارگذاری می‌کنند. این امر باعث می‌شد که می‌توانم توان درک مطالب را با دوباره گوش دادن و تایپ کردن داشته باشم. مرور سخنان استاد جلسه باعث شد دستور جلسات هفتگی را بهتر متوجه بشوم.

با وجود خدمتی که در ساختمان سیمرغ دارم ممکن است هفته‌ای دو بار به تهران بروم و خیلی وقت‌ها در جلسات عمومی آقای مهندس شرکت نداشته باشم. سایت این امکان را برایمان فراهم کرده است از طریق پخش زنده، فایل صوتی و تصویری صحبت‌های آقای مهندس را گوش کنیم.

یکی از اصلی‌ترین منابع آموزشی کنگره شصت صحبت‌های چهارشنبه‌ آقای مهندس می‌باشد که هر هفته دستور جلسات هفته بعد را بیان می‌کنند، مانند سرمشق دفتری که یک معلم ابتدایی در ابتدای دفتر عنوان می‌کند و شاگرد آن را کامل می‌کند.


صحبت پایانی
برای آزمون راهنمایی سال قبل سه نفر شرکت کردیم که در سایت خدمتگزار بودیم و علت و دلیل قطعی قبول شدن ما، خدمت گذاری در سایت و همیشه در ارتباط بودن با آموزش‌های کنگره 60 بود.


تنظیم و ارسال: مسافر حسین از لژیون یکم

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .