English Version
English

تشکیل نخستین جلسه لژیون بروجن

تشکیل نخستین جلسه لژیون بروجن

اولین جلسه از دوره اول لژیون‌ آموزشی خصوصی مسافران کنگره ۶۰، لژیون بروجن، به استادی مسافر تیمور، نگهبانی مسافر محمد و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه "از فرمانبرداری تا فرماندهی"  جمعه ۱۷ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۸ صبح آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان نگهبان جلسه:
سلام دوستان محمد هستم یک مسافر؛ خدا را شاکر و سپاسگزارم که به من لیاقت داد تا در جایگاه نگهبانی خدمت کنم. در ابتدا از آقای مهندس و شورای دیده‌بانان تشکر می‌کنم که با فعالیت لژیون بروجن موافقت کردند.

با شروع کار لژیون بروجن، چه هدفی باید دنبال شود؟ آیا هدف غیر از کمک به کسانی است که درگیر اعتیاد هستند؟ پس فراموش نکنیم که هدف ما خودنمایی نیست و هدف، کمک به افراد درگیر اعتیاد و خانواده‌هایشان است و بتوانیم به آن‌ها به‌صورت صحیح اطلاع‌رسانی کرده و آموزش دهیم. تازه‌واردینی که امروز در جلسه حضور دارند با پیگیری و حرکت درست خودشان می‌توانند به‌درستی پیام کنگره را به دردمندان اسیر تاریکی بدهند و امیدوارم امروز که اولین روز شروع به کار لژیون بروجن هست عزیزان تازه‌وارد پیگیر درمان باشند و شاهد رهایی این دوستان باشیم تا انشالله خدمتگزاران بروجن از همین عزیزان باشند و در پایان از همه‌کسانی که خدمت کردند و حضور داشتند تشکر می‌کنیم.

و در ادامه خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان تیمور هستم یک مسافر؛ خدای بزرگ و مهربان را به خاطر این روز خیلی خوب سپاسگزاریم‌، اولین روز لژیون بروجن را شروع می‌کنیم و امیدواریم که انشالله منشأ خیروبرکت زیادی برای شهرستان بروجن و همه اعضای کنگره ۶۰ و برای همه مردم فهیم این شهر‌ستان باشد. امیدواریم که خانواده‌های زیادی در این مکان به رهایی برسند و لبخند روی لب‌ خانواده‌های بسیاری نقش ببندد. در ابتدا از جناب مهندس دژاکام و خانواده محترمشان تشکر می‌کنم که اجازه دادند کنگره ۶۰ هم در شهرستان بروجن آغاز به کار کند. از دیده‌بان محترم آقا کامران عزیز و کنگره دیده‌بانان و همه عزیزان که در طول این چند سال قدمی برداشتند و حمایت کردند، سپاسگزاری می‌کنم.‌ دستور جلسه از فرمان‌برداری تا فرماندهی است.

فرمان به بایدها و نبایدهایی گفته می‌شود که رعایت آن‌ها باعث می‌شود که ما به صراط مستقیم هدایت شویم، فرمان یعنی امر. فرمان‌بردار به کسی اطلاق می‌شود که بی‌چون‌وچرا باید فرمان را اجرا کند، فرمانده به کسی اطلاق می‌شود که صاحب فرمان است و تمام مراحل را پشت سر گذاشته تا به این جایگاه برسد. شخص مصرف‌کننده وقتی وارد کنگره می‌شود در ابتدای کار تمام گفته‌های راهنما را باید گوش کند و به اجرا درآورد تا زمانی که این مراحل را پشت سر گذاشت آن‌وقت اختیار جسم خود را به دست خواهد آورد. در زمان مصرف، مواد مخدر به آن دستور می‌داد که امروز سر کار بروم یا نروم و خیلی از مسائل دیگر...؛ زمانی که به فرماندهی برسد علاوه بر فرماندهی جسم و روح خود، فرماندهی دیگران هم به او سپرده خواهد شد و به جایگاه‌هایی می‌رسد که بتواند دیگران را هم راهبری کند و به‌سوی صراط مستقیم هدایت کند. من زمانی به فرمان‌برداری و فرماندهی خواهم رسید که به دانایی برسم. از اینکه به صحبت‌های من توجه کردید از همه شما سپاسگزارم.

 

نگارنده: مسافر رسول لژیون ۱
تنظیم و ارسال: مرزبان خبری مسافر احمد

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .