English Version
English

باوری که به انجام عمل ختم نشود ارزشی ندارد

باوری که به انجام عمل ختم نشود ارزشی ندارد

جلسه دوم از دوره سیزدهم کارگاه‌های آموزشی ویژه کمانداران کنگره ۶۰ به استادی  همسفر ژیلا (دستیار اسیستانت)، نگهبانی همسفر زهرا و دبیری همسفر جمیله با دستور جلسه سی دی «گردش آسمانی 2»، ساعت 17:00 روز جمعه 27 مردادماه ۱۴۰۲ در سایت تیراندازی باکمان کنگره ۶۰ در مجموعه ورزشی تختی برگزار شد.
خلاصه سخنان استاد:
دستور جلسه سی‌دی گردش آسمانی 2 است. مطمئنم همه گوش کرده‌اند، من به‌زعم خودم صحبت می‌کنم. من از این سی‌دی مثل دیگر سی‌دی آقای مهندس برداشت‌های زیادی داشتم. قسمت اول سی‌دی؛ حاوی پیامی در خصوص آموزش‌های کنگره است، این آموزش‌ها همانند آینه‌ای هستند که بخشی از توانایی‌های انسان به‌واسطه این آموزش‌ها بروز پیدا می‌کند.

افرادی که وادی سوم را به اجرا درمی‌آورند تمام تلاششان را برای انجام و حل مسائل و مشکلاتشان انجام می‌دهند و هر چه می‌گذرد در این مقوله قدرتمندتر می‌شوند تا به حل مسائل اشراف پیدا می‌کنند؛ چراکه می‌دانند بیشترین بار به عهده خود فرد است.

در این سی‌دی آقای مهندس مثلثی را عنوان می‌کنند که یک ضلع آن باور است و یک ضلع آن عملکرد و قاعده آن توانایی است و در ادامه می‌فرمایند باوری که به انجام عمل ختم نشود ارزشی ندارد. بارها و بارها شده که در ذهن و افکارمان اندیشه‌های زیادی داشتیم، ولی ذهن محدودگی‌ای ما باعث شده که نتوانیم یک سری از کارها را انجام دهیم. من معتقدم که هیچ ترسی وجود ندارد و همه ترس‌ها زاییده ذهن انسان‌ها هستند.

همه‌چیز نور است و جهان در انوار طراحی‌شده است؛ اگر ما به آن قدرت دست پیدا کنیم که بتوانیم آن را تشخیص بدهیم دیگر از هیچ‌چیز نمی‌ترسیم. آقای مهندس در این سی‌دی مطرح می‌کنند؛ افرادی که توانسته باشند در تمام زوایا مشکلات خودشان را حل کنند مصداق آن شعر مولانا هستند که می‌گوید: «خوشی در ناخوشی عین کمال است.»

درصورتی‌که بتوانند محدودیت‌هایی که برایشان وجود دارد را پس بزنند، می‌توانند این سفر را طی کرده وجودشان را از این بحران‌ها نجات دهند. افرادی می‌توانند در این حیطه سربلند باشند که ایمان واقعی به خداوند دارند و نهایتاً خداوند پاداش ایمانشان را می‌دهد. من حدود سه سالی است که به باشگاه تیراندازی باکمان می‌آیم؛ اگر نتوانم از امکانات باشگاه درست استفاده کنم و به‌موقع حضور نداشته باشم تا آموزش‌ها را بگیرم قطعاً در مسیر باور غلط حرکت می‌کنم و این باور غلط، ارزشی ندارد و من نمی‌توانم انرژی لازم را دریافت نمایم. وقتی انسان در مسیر درست حرکت کند و به حاشیه نپردازد، به آن گردشی که در حیطه خودش هست اشراف پیداکرده و قطعاً صعود می‌کند و مطمئناً می‌تواند به نقاطی دست پیدا کند که او را به مقصد حقیقی برساند.
مرزبانان کشیک: مسافر ابراهیم و همسفر زینب
تایپ: همسفر جمیله لژیون چهارم تیراندازی باکمان
عکس، ویراستاری و ارسال: همسفر زینب (مرزبان خبری لژیون اول)
نمایندگی تیراندازی باکمان

 

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .