English Version
English

بایستی یک اثر ماندگار از خودمان بر جای بگذاریم

بایستی یک اثر ماندگار از خودمان بر جای بگذاریم

جلسه هماهنگی لژیون‌های سردار نمایندگی‌های خراسان باحضور دیده بان محترم مسافر علیرضا زرکش در روز پنجشنبه 19 مردادماه 1402 در نمایندگی فردوسی برگزار گردید.

خلاصه سخنان دیده‌بان محترم مسافر علیرضا:

سلام دوستان علیرضا هستم مسافر، دستور جلسه هفتگی، آیا همه افراد در کنگره 60 باهم برابر هستند؟ مطمئناً نیستند، آن‌ کسی که تلاش می‌کند جلو برود و دیگران را هم با خودش به جلو ببرد، آن راهنما آدم متفاوتی است، آن ایجنت، آن دیده‌بان و هرکس دیگری. آقای مهندس تمام تلاشش را می‌کند که من علیرضا درک کنم، بفهمم، انجام بدم و جلو بروم.

هر چیزی جای خودش و دانش خودش را دارد و باید در شعب خودمان رعایت کنیم. کسی که می‌آید و خدمت می‌کند، خیلی اتفاقات برایش رخ می‌دهد و برگشت چیزی که از آن گذشته است خیلی کم‌تر از چیزی است که دریافت کرده است. کنگره دنبال این موضوعات است.

این سومین جلسه است که در مشهد برگزار می‌کنیم و امیدوارم که کارایی داشته باشد. ما باید یک اثر موثر از خودمان به‌ جا بگذاریم. ماهیانه 11 تا 12 میلیارد تومان هزینه کنگره است. من به‌عنوان عضوی از لژیون سردار خوشحالم که می‌توانم خدمت کوچکی کنم که این اتفاق بزرگ رخ بدهد.

اصولاً انسان‌ها هزینه می‌کنند، یک پولی را خرج می‌کنند تا یک پول بیشتری را پیدا کنند. یک تاجر یک هزینه‌ای را انجام می‌دهد یا یک کالایی را می‌خرد تا پول بیشتری به دست آورد. آدم‌ها محاسبه می‌کنند. یک چیزی وجود دارد که قابل توجه نیست، و به فکر و اندیشه شما ربط پیدا می‌شود، به میزان دانایی شما مربوط می‌شود، به میزان ایمان من علیرضا مربوط می‌شود.

خداوند راجع بخشش و گذشت صحبت می‌کند و می‌گوید این کالا خیلی ارزشمند است و آنجاست که باید میزان امنیت و امید درونمان بالا باشد تا بتوانیم این کار را انجام بدهیم. من علیرضا فراموش می‌کنم، شال دیده‌بانی گردنم است و این‌ همه احترام دارم و این‌ همه شرایط زندگی‌ام تغییر کرده است و من فکر می‌کنم که توانایی خودم بود است.

ولی امروز به قاطعیت می‌گویم این حال خوب من برمی‌گردد به ایمان یک نفر دیگر، به توانایی یک نفر دیگر، به بخشش یک نفر دیگر که این اتفاق برای من افتاد. به همه پیشنهاد می‌کنم آن‌کسی که عضو لژیون سردار می‌شود را ببینید، آن‌ که داخل سبد پول می‌اندازد را ببینید، آن‌کسی که می‌آید پهلوان می‌شود را ببینید، برای خیلی از ما پانصد میلیون پولی نیست. من نمی‌گویم این پول را بدهید، ولی دور یکدیگر جمع بشویم و راجع این موضوع فکر کنیم.

در جلسه سه‌شنبه در تهران این موضوع را گفتم، اینکه ما در این لژیون بتوانیم در یک مسیری حرکت کنیم. هرکسی که می‌خواهد سیگارش را کنار بگذارد به لژیون ویلیام میرود یا هرکسی که می‌خواهد لاغر بشود به لژیون جونز مراجعه می‌کند و من فکر می‌کنم هرکسی که می‌خواهد وضعیت مالیش تغییر کند باید به لژیون سردار وارد شود تا خیلی چیزها را آموزش ببیند و یاد بگیرد.

خدا را شکر که می‌توانیم دور یکیگر جمع بشویم و راجب یک سری مسائل صحبت کنیم که بیرون از کنگره به گوشمان نمی‌رسید. یک‌ زمانی، یک نفر می‌گفت کمک کنید، خود من گوشم نمی‌شنید و خدا را شکر که کنگره به من آرامشی داده است که بتوانم گوش کنم و در ادامه این توانایی را به من می‌دهد که بتوانم انجامش بدهم.

زمانی که با اعضای لژیون سردار که خیلی از من قوی‌تر هستند صحبت می‌کنم، لطف می‌کنند و یک سری از مطالب را به من می‌گویند، خیلی جالب است که اتفاقات خیلی خوبی رخ می‌دهد. اصلاً مهم نیست در کنگره ببخشی، حتماً باید به خواهر و برادرت کمک کنی، اگر توانایی دارید و به خانواده خدمت مالی کنید، باید به آنجایی که حال من را خوب کرده است کمک کنم. 

تایپ:مسافر علیرضا لژیون بیستم
تصویر بردار :مسافر دانیال
تنظیم وارسال خبر :مسافر کاظم لژیون سوم

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .