English Version
English

اذن آن رسیده بود که یک ماده حیات‌بخش درست شود

اذن آن رسیده بود که یک ماده حیات‌بخش درست شود

جلسه چهاردهم از دوره دوازدهم کارگاه‌های آموزشی ویژه کمانداران کنگره ۶۰؛ با دستور جلسه «D.sap» با استادی مسافر امیر، نگهبانی همسفر مهرداد و دبیری مسافر رضا، ساعت 45: ۱۷ روز جمعه 19 خرداد‌ماه ۱۴۰۲ در سایت تیراندازی باکمان کنگره ۶۰ در مجموعه ورزشی تختی برگزار شد.

خلاصه سخنان استاد:
d.sap ماده‌ای هست که به‌راحتی در دسترس تمام اعضای کنگره است، می‌توانند از آن استفاده کنند و خواسته و نیازی که جسم دارد را از آن بگیرند و روزهای خوبی را تجربه کنند. اینجا یک سؤالی پیش می‌آید که Dsap چه هست؟ همهٔ ما می‌دانیم و من فقط مرور می‌کنم. منظور از D در ابتدای کلمهٔ D.sap، آقای مهندس دژاکام هستند. sap هم به معنای عصاره است و درنهایت D.sap یعنی عصاره‌ی دژاکام، ماده‌ای که ایشان اختراع و تولید کرده‌اند. در صحبت‌هایش آن‌هم گفته‌اند که D.sap، سرکه‌ی سیب نیست. خیلی فراتر و کامل‌تر و تأثیرگذارتر از سرکهٔ سیب هست. املاح مختلف و باکتری‌های مختلفی در D.sap وجود دارد که خیلی‌هایش هنوز تشخیص داده نشده و در آینده حتماً این اتفاق خواهد افتاد.

هر موقع در مورد D.sap صحبت می‌شود، کاملاً بحث علمی است و در رابطه با ماده‌ی حیات‌بخش و معجزه‌گر که کاملاً ارگانیک هست، صحبت می‌کنیم؛ بنابراین یک مادهٔ معمولی نیست و به همین دلیل ما باید قدرش را بدانیم؛ چراکه ما خیلی وقت‌ها قدر چیزهایی که به‌راحتی در اختیارمان هست و به‌راحتی به دست می‌آوریم را نمی‌دانیم. آقای مهندس در صحبت‌های اخیرش آن‌هم گفتند که اگر قیمتش را بالا ببریم و افزایش دهیم، آن‌وقت می‌گویند ارزش دارد.

یک حسن کنگره ۶۰ این است که خیلی مطالب و مسائل را با ارزان‌ترین قیمت در اختیار ما می‌گذارد. اینکه D.sap از کجا آمده، اتفاقی نبوده. شاید آقای مهندس در صحبت‌هایشان گفته‌اند که سیب‌ها در پایین درخت ریخته بوده و استاد امین گفتند که می‌توانیم این سیب‌ها را جمع کنیم و آن را تبدیل به سرکهٔ سیب کنیم؛ اما به نظر من اصل اتفاقی نبوده و اذن آن رسیده بوده که یک مادهٔ حیات‌بخش درست شود و هرروز که می‌گذرد، تکمیل‌تر می‌شود و در اختیار ما گذاشته می‌شود. مثل آن سیبی که از درخت افتاد و به‌واسطه آن نیروی جاذبه کشف شد، دقیقاً من همین مثال در ذهنم آمد که به وجود آمدن D.sap هم اصلاً اتفاقی نبوده و این کشف بزرگی هست که بعداً نتایج و ثمراتش را خواهیم دید.

تولید شدن D.sap، در ملک شخصی مهندس درجایی به‌صورت کارگاه است. درملأعام هست یعنی همه می‌دانند که چگونه طی یک فرایند یک‌ساله، از سیب‌های تمیز و انگورهایی که هست، تولید می‌شود. اینکه دقیقاً چه‌کارهایی اتفاق می‌افتد را نمی‌دانم. آقای حکیمی زیاد رفتند و کارگاه را دیده‌اند و من هم یک‌بار توفیق داشتم که کارگاه را ببینم.
این فرآیند تولید، به‌صورت فیزیکی هست؛ اما آن عشق و محبتی که پشت این تولید و به وجود آمدن این ماده‌ی حیاتی بنا گذاشته‌شده و مهندس خودشان شخصاً زحمت می‌کشند، ارزشمند است، باید قدرش را بدانیم. آقای مهندس در صحبت‌های اخیرشان گفتند که سه کاربرد خیلی عمده دارد، ضد عفونت، ضدالتهاب و چربی سوز است. D.sap تنها مادهٔ ضدعفونی است که به‌صورت خوراکی است و راحت و روزانه می‌توانیم از این ماده استفاده کنیم. فکر نمی‌کنم کسی در کنگره ۶۰ باشد که از D.sap استفاده نکند و این طرح‌واره‌ای است که به‌راحتی استفاده می‌کنیم و تأثیرات مثبتش را روی جسممان می‌گذارد. اگر ما از دی سپ استفاده می‌کنیم به آن ایمان داشته باشیم، این اتفاقاتی که در مورد این ماده می‌گویند برای ما هم اتفاق خواهد افتاد و مطمئناً تأثیرش بیشتر خواهد بود.

مورد آخر، اینکه روش استفاده کردن از آن‌هم مهم است. مهم است که استفاده‌ی درست از D.sap را داشته باشیم. D.sap را باید به‌صورت خالی با آب ولرم مصرف کنیم. کسانی که مشکل یبوست دارند، به‌صورت ناشتا و کسانی که مشکل گوارشی ندارند، روزی دو بار مصرف کنند. هر در 5 سی‌سی است. 5 سی‌سی در آب ولرم مخلوط‌کنید.
نکته‌ی مهم در اینجا این است که این استفاده اگر نظم داشته باشد و تقریباً هرروز انجام شود، بعد از 3-2 ماه حتماً جواب می‌دهد و تأثیرات خودش را روی جسم و فیزیولوژی بدن خواهد گذاشت.

تجربه‌ای که داشتم این است که من از همان اولی که D.sap آمد، از آن استفاده می‌کردم اما به‌صورت منظم نبود. الآن 2 سال است که به‌صورت منظم استفاده می‌کنم. وقتی فکر کردم دیدم اتفاق جالبی برای من افتاده که من حساسیت داشتم و امکان نداشت که زمستان، چندین ماه درگیر این سرماخوردگی نباشم؛ اما الآن 2 سال است که این اتفاق برای من نمی‌افتد و این تأثیری است که این ماده بر جسم من و بازسازی آن گذاشته. چیزهایی که بدن من کم داشته، این ماده تأمین کرده است.

در خانواده فقط من مصرف می‌کردم اما الآن چند روزی است که من و همسرم، صبح زود 2 لیوان درست می‌کنیم و مصرف می‌کنیم و دائمی شده و تأثیرات خوبی هم داشته است. این برنامه‌ی روزمره ما و به‌نوعی وعدهٔ غذایی ما شده است و واقعاً از آن استفاده می‌کنیم و لذت می‌بریم.

اهدای تقدیر نامه های اعضای لژیون سردار باشگاه توسط پهلوان همسفر نرگس:

در این جلسه انتخابات نگهبانی برگزار شد که درنهایت از بین چهار کاندید، همسفر زهرا با کسب 21 رأی از 46 روی اخذشده، به‌عنوان نگهبان دوره سیزدهم جلسات جهان‌بینی باشگاه انتخاب شدند. در ادامه همسفر جمیله و همسفر شهرزاد به‌عنوان دبیر اول و دوم این دوره از جلسات جهانبینی برگزیده شدند.

مرزبان کشیک: مسافر آرش

مرزبان کشیک گروه خانواده: همسفر زینب

تایپ: همسفر مونا لژیون پنجم

عکس: همسفر زینب مرزبان خبری

ویراستاری و ارسال: همسفر زینب مرزبان خبری

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .