English Version
English

آخرین اثر مهندس دژاکام

آخرین اثر مهندس دژاکام

رونمایی از آخرین اثر به چاپ رسید مهندس حسین دژاکام; "حال شما چطور است؟"

در روز چهارشنبه 3/آذر/1400 آقای دژاکام  کتاب جدید خود با عنوان: حال شما چطور است؟ را معرفی کردند این اثر در زمینه شناخت انسان و چالشهای آن در زندگی روزمره می‌باشد.

«نوشتن ضرورتی است برای شهادت دادن» این جمله از نویسنده ایتالیایی سیلونه است که شاید یکی از زیباترین تعابیر برای نویسندگی باشد.


نویسندگان و هنرمندان، با تفکر و گاهی بدون تفکر، نور و صوت و حس جاری در هستی را دریافت و ادراک می‌کنند، از صافی حال و احوالات درونی خودشان می‌گذرانند و با حسهای درونی خودشان ممزوج می‌کنند، گویی مانند مبدلها یا کانالهایی جهان هستی را در قالب ظرف احساس و تفکر خود دریافت می‌کنند و سپس لبریز می‌شوند تا از طریق تراوشات هنری و فکری آن را به دیگر انسانها ارائه دهند.
با این تعبیر، بدیهی است اینکه ظرف حس و تفکر آنان چقدر به ظرف حقیقی هستی نزدیک شده باشد، یا حس آنان چقدر شفاف‌ و زنگار زدوده‌ باشد، تعیین کننده فاصله آثار و نوشتارهای ادبی و هنری با حقیقت و راز میزان فراگیری ، تاثیر گذاری و ماندگاری آنها در میان دیگر انسانهاست.

در حوزه ادبیات و هنر، شاخه ای به نام نقد وجود دارد که ظاهرا هدف نهایی آن بر خلاف آنچه البته رایج است، پیدا کردن میزان خوبی و ارزش و اعتبار یک اثر است. در نحله نقد ؛ منتقدان و مفسران، برای یافتن راه و روشی جهت فهم و ارزیابی محتوا و معنای آثار ادبی و هنری، بسیار خود را به آب و آتش زده اند و این تلاش در نهایت به نظریه ای به نام اصالت اثر یا مرگ مولف و تولید کننده اثر می‌رسد، ظاهرا به این معنا که تاویل و تفسیر اثر ادبی و هنری در اختیار هیچ کس از جمله تولید کننده اثر نیست و به تعداد مخاطبان و منتقدان معنی و تفسیر وجود دارد. ظاهر این نظریه اغوا کننده و یاداور گزاره معروف مولانا است که «هر کسی از ظن خود شد یار من»، اما اهل فن می‌دانند که با محتوای آن فاصله بسیار دارد. در حقیقت همانطور که آقای مهندس همیشه می گویند، انسان و صور پنهان انسان و مدل درستی که بتواند جایگاه و ارتباط او با هستی را شرح دهد، برای عموم صاحبنظران ناشناخته و در ابهام است و در حقیقت چون ندیدند حقیقت ره افسانه زده اند. از سوی دیگر وقتی نویسنده و تولید کننده اثر ادبی، فلسفی و هنری خود در ملغمه ای از حسهای سالم و ناسالم غوطه ور است، زمانی که خود مولف و تولید کننده اثر در حالی نامتعادل و ناخوش به سر می‌برد و اثر او صرفا اقرار و بازتاب آن حال تلخ و ناخوش است، یا هنگامی که نویسنده در سرگشتگی و سرگردانی تنها حاصل فشار و رنجی را که نمی‌تواند تحمل کند و بفهمد، در قالب تراوشات ادبی و هنری به دنیای بیرون از خود ارائه می‌دهد، یا اینکه با زور و تلاش عقل جزئی مفاهیم با ربط و بی‌ربط را سر هم می‌کند و بنای مطلبی را می‌سازد که هیچ شالوده درست و سازگاری برای آن بنا نیست، بدیهی است که مفسران و مخاطبان در فهم و تاویل و سنجش اعتبار محتوای آن سرگردان شوند و اصالت متن را به متن وابگذارند. به قول آقای مهندس دژاکام، نقل به مضمون، «وقتی گوینده خود نداند که چه می‌گوید...»، واضح است که مخاطب در فهم معنا گمراه می‌شود.
در هر حال این گزاره اعتبار خود را حفظ می‌کند که نوشتن ضرورتی است برای شهادت دادن. مولف به هر حال ضرورتی در درون خود احساس کرده است ؛ برای شهادت دادن بر مطلبی که به ظن خود حقیقت یا واقعیتی را بیان می‌کند. نویسندگان و متفکران و هنرمندان، حاصل مکاشفه خود را ارائه می‌دهند، اما از یک سو این مکاشفه، به ویژه در شاخه های هنری و ادبی عموما از روی تفکر و آگاهی نیست و از سوی دیگر ابزار خالقان اثر برای این کاوش و مکاشفه، یعنی حس؛ محدود و گاهی آلوده است. البته در هر حال همه این تلاشها و تراوشات ریشه‌ای در عشق به دانستن و یافتن دارد، اما حالا که مفسران و منتقدان به دنبال راهی برای سنجش ارزش و محتوای محصولات تفکر و احساسات بشری هستند، راه چیست؟

 


ابتدا به نظر می‌رسد اینکه یک اثر ادبی و هنری تا کجای عمق جان مخاطب را ، در کجای جهان و در چه زمانی نشانه می‌گیرد، گویی معطوف به اثری است که ابتدا در خود تولید کننده اثر داشته است. به قول استاد امین دژاکام؛ اگر شعر حافظ قرنهاست که شفای گوش جان انسانهاست، ابتدا شفای خود او بوده است. در حقیقت حافظ ابتدا این شعرها را برای شفای خود و در شرح شفای خود سروده است. همچنانکه موسیقی موتزارت، اگر قرنهاست مسحور کننده مخاطبان عام و خاص موسیقی است، شرح مسحوری و مستی خود او از دریافت و شنیدن موسیقی هستی است که به زبان نوتهای موسیقی به دست دیگران می‌رسد.
انسانها عموما درد و رنجی را تجربه می‌کنند ، کما اینکه در کتاب آسمانی از قول خالق آمده که «لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنْسانَ فی‏ کَبَدٍ». انسانها تشنه حقیقت هستند زیرا تنها حقیقت؛ به معنای قوانین تغییر ناپذیر جهان هستی و نیستی، می‌تواند راه بیرون رفتن از درد و رنج را به انسانها نشان بدهد. انسانها به دنبال حال خوش هستند، قدیمها به دنبال سرچشمه‌ آب حیات بودند، سرگشته و حیرانند، دنبال راهی، چیزی نشانه‌ای که گاهی خود هم از آنچه می‌خواهند خبر ندارند، همه این احساسات را کم و بیش چشیده اند، اما همه وقتی آن حرف، آن صوت و آن نوای مورد نظر را می‌شنوند، ناگهان گوش تیز می‌کنند و می‌دانند این همان چیزی است که دنبالش بوده‌اند، مانند تشنه ای در کویر به جستجوی آب، مانند هر مصرف کننده‌ای که سالیان سال به دنبال رهایی از بند مواد مخدر، وقتی در جلسه اول مشاوره صورت مساله اعتیاد را می‌شنود، نیم خیز از جا برمی‌خیزد و می‌گوید « دقیقا ، همینطور است، این درست است»، وقتی کتاب 60 درجه را می‌خواند، می‌گوید «آری همین است، این شرح حال من است، این حرف حساب است» چون آن لحظه در بیابان رنج اعتیاد، جرعه ای آب حیات را نوشیده است، اگر به تشنه‌ای آب شور بدهند بی‌درنگ می‌فهمد و پس می‌زند.

در وادی سیزدهم که با نوید جاری شدن گامهای بلند قلم در سراسر گیتی آغاز شده است، آمده « این داستان چوپانی بره از دست داده و بره ها به دام گرگ ها افتاده اند و اگر نوای نی شنیده نشود به تعدا گرگ ها افزوده می شود. می دانی چه می گویم، برای اینکه آن دسته از نی نوازان هم در نی خود پوشال ریخته اند و صدایشان شنیده نمی شود و بار بسیاری از گناهان انجام شده نیز در حفره های نی آنان است.» نوشتن نواختن نی است و اعتبار آن به ایمن ماندن یا رهایی گوسفندان از دام گرگ.
همانطور که خود آقای مهندس دژاکام همیشه می‌گویند؛ هر فرایندی را از محصول و نتیجه‌اش می‌شناسند، همانطور که درخت را از میوه اش می‌شود شناخت. محصول کتاب 60 درجه، محصول کتاب عشق، محصول کتاب 14 مقاله، محصول کتاب ادموند و هلیا، محصول بیش از 800 لوح فشرده یا به قولی کتاب صوتی، رهایی و درمان بیش از ده هزار نفر از قدیمی‌ترین بیماری و رنج بشر یعنی اعتیاد است، محصول تفکر نویسنده این آثار؛ نقب زدن به ناشناخته ترین رنج ها و بیماری های قدیمی و کنونی بشر ، روشن ساختن صورت مساله و راه رهایی از آنها است، موفقیت در درمان اعتیاد به سیگار، الکلیسم و کاوش برای درمان اقسام اختلالات روانی و بیماری‌های صعب العلاج و لاعلاج بوده است.


به گمانم همه انسانها یا اکثر قریب به اتفاق، هوای ابری قبل از باران را دوست دارند و از آن احساس شادی و سرمستی می‌کنند، حال اگر آن ابرها کمی هم ببارد، این شادی و سرمستی دوچندان می‌‌شود و صبح پس از یک شب بارانی که اشعه های آفتاب سر و صورت را نوازش می‌دهد، آن نسیم خنک و عطر جهان باران‌زده، با تابش آفتاب از پس ابرهای سفید در آسمان صاف آبی، آن سرخوشی را صد چندان می‌کند.
صبح روز چهارشنبه سوم آذرماه، هنگامی که آقای مهندس دژاکام ، به شیوه ای متفاوت و ناگهانی کتاب «حال شما چطور است» را هنگام سخنرانی در کارگاه آموزشی رونمایی کردند، برای من سرخوشی آن ابر و بارش و آفتاب را یکجا داشت.

 

کتاب «حال شما چطور است» جدیدترین اثر منتشر شده از نگهبان و بنیان کنگره 60 است که پس از مدت زمانی نسبتا طولانی مورد رونمایی و در دسترس مخاطبان قرار گرفته است. این کتاب مانند بیشتر کتاب‌های آقای مهندس دژاکام و آموزه های کنگره 60، انسان را با خودش مواجه می‌کند و به قول خود نویسنده، آدرس آدم‌ها را به خود آنها می‌دهد. داستان این کتاب، در قالب مکالمه‌ای جذاب و حیرت انگیز بین راوی داستان و شخصی که خود را کماندار، "خود او"،  معرفی می‌کند بیان شده است و تا انتها گویی خواننده را به جایی می‌برد که آنجا، انسان سرجای خودش باشد، جایی که در خلال همه فراز و نشیب‌های زندگی، انسان با حال خوش، آرام و سپاسگزار باشد و به قول معروف زندگی را زندگی کند. این کتاب با تصویر رازآلود و تفکربرانگیز روی جلد اثر خانم شانی دژاکام و ویراستاری آقای محسن زهرائی از روز چهارشنبه سوم آذرماه در دسترس مخاطبان و علاقه‌مندان قرار گرفته است.
   

 

رونمایی کتاب «حال شما چطور است؟» اثر نویسنده بزرگوار، مهندس دژاکام بر همه انسانهای جویای حقیقت در سراسر هستی و نیستی مبارک باشد.

شما میتوانید این اثر را از نشریات شعب کنگره60 در سراسر ایران تهیه نمایید

نویسنده متن: امین حمله‌داری

ویژه ها

دیدگاه شما

169 دیدگاه

 • همسفرصدیقه لژیون دهم شعبه سهروردی اصفهان

  تشکر وسپاسگزاری می کنم از آقای مهندس وخانواده محترمشون و نویسنده آقای حمله داری، موفق و کامروا باشید🏵️🌺🏵️🌺🏵️🏵️

 • شیدا کمک راهنمای شعبه ی البرز

  سپاسگزارم از جناب حمله داری.

 • شیدا کمک راهنمای شعبه ی البرز

  سپاسگزارم از جناب حمله داری.

 • شیدا کمک راهنمای شعبه ی البرز

  سپاسگزارم از جناب حمله داری.

 • همسفر آرزو از شعبه خرم اباد

  خداقوت خدمت همگی عزیزان وخدمتگذاران

 • مهدی 37 لژیون نهم شعبه تخت جمشیدشیراز

  سلام... سپاسگزارم از استاد عزیز و بزرگوار جناب اقای مهندس دژاکام و تمام اساتید پر مهر کنگره شصت که تمان اگاهی ها و دانش خود را بدون ذره ایی چشم داشت در اختیار تمام دوستداران رهایی از دام اعتیاد و کسانیکه طالب زندگی متعادل و شادهستند گذاشته اند.باشدکه خداوند بزرگ در این مسیر هدایتگر تمام بندگانش باشد.پیروز و سربلندباشید

 • همسفر خدیجه لژیون ۲۲شعبه سلمان فارسی

  باعرض سلام و یک خدا قوت ویژه خدمت جناب آقای مهندس، درود برشما ، خدا حفظتان کند 🌹💞🌹👌👌👏👏👏🌹💞

 • همسفر ندا لژیون یکم شعبه صادق قم

  خداقوت به مهندس دژاکام بنیان کنگره ک در راه خدمت ب خلق پیشقدم هستند من این کتاب رو تهیه کردم و تا نیمه مطالعه کردم واقعا عالی و پربار بود خدا ب قلمتان توان صدچندان بدهد

 • مسافر رضا لژیون ۷ نمایندگی گرگان

  سلام خدا رو شکر که من در زمان زندگی کردن شما به دنیا آمدم که چنین انسن خردمندی استاد من است سپاسگزارم جناب آقای مهندس دژاکام سایتون مستدام عمرتون دراز با تشکر از گروه سایت.

 • همسفر منیره لژیون 4 شعبه سهروردی

  با تمام وجود از این موجود دوست داشتنی، جناب دژاکام، سپاسگذارم.

 • همسفر مریم ع لژیون ۳خواجو

  خداقوت به آقای مهندس همچون ستارگان بدرخشید.

 • همسفر سمیعه ه لژیون ۱۱ نمایندگی خواجو

  خدا را شکر بابت وجود شما آقای مهندس تشکر می کنم بابت زحماتتون که با آموزش های نابتان زندگی به من و خانواده ام بخشیدین خدا را شکر شکر شکر

 • فاطمه لژیون پنجم شعبه خواجو

  سلام خدمت جناب آقای مهندس تشکر می کنم خدا قوت

 • زهره السادات بنی هاشمی لژیون سوم

  خداراشکرم که درزیرسایه ی جناب مهندس هستم تشکرفراوان ازشون دارم بابت این همه تلاش

 • همسفر شیدا لژیون ششم😍خانم لیلارحیمی

  بسیارعالی 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • همسفر زهره راهنمای تازه واردین خواجو

  تشکرازآقای مهندس بابت این آموزشها💖💖💖💖💖💖

 • محمد ل۸ شعبه فردوسی مشهد

  امیدوارم سایه جناب مهندس دژاکام مستدام باشه و این خان نعمت سالهای سال پهن

 • همسفرسحرشعبه پروین اعتصامی

  سلام وخداقوت وتبریک ویژه به آقای مهندس دژاکام مطمئنا این اثر نیزمانند سایر محصولات موردعلاقه من میباشد دستتون دردنکنه بینهایت ازشماسپاسگزارم

 • همسفر مرضیه لژیون هشتم شعبه عمان سامانی

  سلام وخدا قوت خدمت جناب آقای مهندس و خانواده محترمشان ،خدارا شکر و سپاس از آقای مهندس بسیار خوشحال ومسرورم که شاهد موفقیتهای آقای مهندس هستم وامیدوارم سایه ی این مرد بزرگ همیشه مستدام باشد....

 • همسفر خاور لژون هشتم عمان سامانی

  با سلام و عرض تبریک به آقای مهندس وخانواده محترم شان ان شاالله که همیشه زندگیتون شیرین و مستدام

 • نازنین از شعبه ی عمان سامانی شهرکرد

  خدارا شکر و سپاس از آقای مهندس و خانواده ی بزرگوارشان تبریک میگویم و منتظر آثاربعدی از شما هستیم خدا قوت

 • همسفر اشرف شعبه نجف اباد

  خدا قوت خدمت جناب مهندس بزرگوار ممنونم از شما که چنین اموزش های با ارزش و گرانبها را در اختیارم گذاشتی تا بتوانم خودم را بشناسم سپاسگزارم ای بزرگ مرد علم و دانش ای گوهر گرانبها ممنون از خانواده بزرگوار شما همچون استاد گرانقدر اقای امین که با مطالب بسیار ارزنده و گرانبها خودم را به خودم شناساند دستان پر مهر و محبت شما بزرگواران و عزیزان را می بوسم

 • مسافر رضا اراک

  با سلام انشاله خداوند سایه مهندس رو از سر جهانیان کم نکنه ولی کاش از لفظ آخرین اثر استفاده نمی فرمودین حس بدی انتقال میشه به آدم

 • همسفر از شعبه بوشهر

  درود بر شما آقای حمله داری خیلی عالی و فوق العاده اید تبریک به بنیان عزیز کنگره و خانواده بزرگوارشان و خانواده بزرگ کنگره 60 این کتاب جدیدترین اثر جناب مهندس است هرگز آخرین اثرشان نیست و نخواهد بود

 • همسفر سادات از لژیون یک شهرضا

  ضمن عرض سلام وخدا قوت خدمت جناب آقای مهندس و خانواده محترمشان ،از اینکه پایم به کنگره باز شد خدا را شکر می گویم.و از اینکه کتاب شما رونمایی شد خوشحالم.🌹🌹🌹🌹

 • همسفرشیوا لژیون مرزبانی شعبه چالوس

  سلام وتبریک خدمت آقای مهندس دژاکام وخانواده گرامی وهمه عزیزان وخدمتگزاران کنگره ۶۰ 🌹🌹عالی بود🌹🌹

 • همسفر سمیرا نمایندگی اروند آبادان

  تبریک ، تبریک به جناب مهندس و خانواده ی محترمشان خدا رو هزار مرتبه شکر برای وجود شما ، همیشه سلامت و پایدار باشید

 • همسفر بدریه نمایندگی اروند آبادان

  سلام و عرض ادب خدواند را بابت این عمل عظیم شکر شکر شکر ، تبریک به جناب مهندس و خانواده ی محترمشان ، خیلی خیلی خوشحالم که این کتاب رونمایی شد بی صبرانه منتظر بودم و از اینکه بالاخره رونمایی شد و قابل دسترس خداوند را شکر می‌گویم و از شما بزرگوار تشکر و سپاس 🙏💐💐💐💐

 • حکیمه۲۵ شعبه سلمان فارسی

  سلام خدمت شما جناب مهندس خداروشکر میکنم در دورانی زندگی میکنم که شما هستیدو اموزشهای ناب وکتب اموزشیتون استفاده میکنم امیدوارم شاگرد خوبی باشم

 • فتان

  از صمیم قلب به شما تبریک عرض میکنم و منتظر خواندن کتابهای بینظیر شما در آینده نزدیک هستم

 • ناهیدهمسفرحسین لژیون چهارخانم فاطمه

  باسلام وخداقوت وتحسین از خداوندی که بودن در این دنیای را مغارن نمود باوجود پر برکت جناب مهندس الگوی دانایی وتوانایی ضمن تبریک وتشکر از شما نوبسنده توانا سایتون مستدام

 • همسفرمرضیه لژیون۸ عمان سامانی

  همیشه آغاز راهی دشوار است. عقاب در آغاز پر کشیدن ،پر میریزد ولی در اوج حتی از بال زدن هم بی نیاز است.سلام ودرود بیکران بر بنیان کنگره ۶۰

 • حسین همسفر (صائب تبریزی)

  خدا قوت به مهندس، وقتی که شنیدم کتاب رونمایی کرده خوشحال و یک انرژی خاص گرفتم

 • مجید لژیون اقا بهروز شعبه صالحی

  ایشالاه حال همه مسافران همسفران همیشه خوب وپرانرژی باشیم

 • همسفرمریم از لژیون سوم شعبه گنجعلی خان کرمان

  سلام وعرض ادب خدمت شما آ قای مهندس بزرگوار تبریک به شما نویسنده بزرگ وخانواده محترمتان،انشاءالله همیشه موفق باشید🌹🌹

 • همسفرزهراسروری🌺شعبه گلپایگان

  سلام.چقدر حس وحال خوبی دارد اسم وتصویر زیبای این کتاب.ممنون جناب مهندس عزیز، ممنون ازهمه ی عزیزانی که در گردآوری این اثر نقشی داشته اند

 • همسفر حمیده لژیون یکم گنجعلی‌خان کرمان

  سلام ودرود و خداقوت خدمت جناب آقای مهندس بی نهایت از شما سپاسگزارم بابت کتاب زیبای حال شما چطور است از روی اسمش مشخص است که کتاب بسیار ارزشمندی است

 • همسفر آرزو ازگلپایگان لژیون ۲

  هزاران بارتبریک به بنیان‌گذار کنگره ۶۰، به امید موفقیت‌های بیشتر

 • مژگان لژیون 7 عمان سامانی

  خداقوت به شما جناب مهندس حسین دژاکام خسته نباشید ما به امید موفقیت های روزافزون شما هستیم♡

 • همسفران گلپایگان

  "...گویی خواننده را به جایی می‌برد که آنجا، انسان سرجای خودش باشد، جایی که در خلال همه فراز و نشیب‌های زندگی، انسان با حال خوش، آرام و سپاسگزار باشد و به قول معروف زندگی را زندگی کند..." با سلام،عرض ادبو احترام خداقوت خدمت بنیان کنگره بابت نشر مکتوب ارزنده ی دیگری که دریچه ای از درست زیستن را بار دیگر به روی شاگردان می گشاید،دریچه ای به سمت نور سایتون مستدام استاد...

 • همسفر صدیقه کنگره ۶۰ لژیون ۳ نجف آباد

  بسیار تبریک می‌گویم به جناب اقای مهندس دژاکام به خاطر نشر رونمایی از کتاب جدید ایشان وبسیار خرسندم و خوشحال هستم از اینکه باز هم می تواند قطره ای از دانش و معلومات ایشان را در کتابخانه جسم و روحم ذخیره کنم باشد مسیر زندگیم هموار تر و شیرین از قبل شود لحظه شماری میکنم تا کتاب جناب مهندس به شعبه برسدتا سریعا جهت خرید آن اقدام نمایم بژ نهایت سپاس گذارم از همت و تلاش این مرد بزرگ و وارسته

 • محمد افشار از لژیون دهم شعبه شفا

  با عرض سلام و خسته نباشید و خداقوتی ویژه خدمت بنیانگذار راه راستی جناب مهندس خوبی ها خدا رو شاکرم که یکی دیگه از معجزات الاهی در زمان حیاط بنده حقیر در هستی به عرصه زمین نمایان شد و در سر راه این دوره زندگی من قرار گرفت (حال شما چطور هست؟) یقینا یک اثر ماندگار و پرکاربرد در این راه میباشد امید وار هستم خداوند به بنده لیاقت دهد تا با مطالعه و درک مطالب و کاربردی کردن آن در زندگی نمایان گر راه راستی برای این بنده حقیر باشد خداقوت خسته نباشید

 • همسفر مهدیه نمایندگی وحید

  سلام وخدا قوت قلمتان تا بیکران جاری ،مبارک باشد نوشدارویی از جنس قلم وکاغذ که اندیشهایمان را زلال وقلبمان را آرام میگرداند وبارمان را سبک میسازد تا بتوانیم با خیلی آسوده سفر کنیم به سمت روشناییها. جناب آقای مهندس عزیز نویسنده عالی قدر وبا تفکر سازنده جانهای تخریب شده ما، مکتوبات گران مایه شما بسیار ساده شیوا و روان نوشته شده اند هرقدر که میخوانم چون روغنی که به چراغ بی نور وخاموش بریزند سبک وپر نور میشود.چنان میشود احوالم. سپاس از شما استاد ساختن ها.

 • همسفر زینب لژیون چهارم

  تبریک به نویسنده بزرگ آقای مهندس حسین دژاکام و به امید موفقیتهای روز افزون شما

 • فاطمه همسفر رضا. لژیون ۶ شفا

  خدا قوت و تبریک به جناب مهندس دژاکام به خاطر چاپ اثر ارزشمند دیگری که چراغ راه زندگی مااست 🌹🌹

 • همسفر فاطمه رهجوی خانم زینب لژیون 10 شعبه شهرری

  نمی دانم کدامین جمله را برای توصیف محبت هایتان بنویسم انسانی از جنس بلور، آسمانی و مهربان چقدر زیبا واژه ها را آسمانی می‌کنید ممنون بابت همه ی تلاش ها و محبت هاتون از خداوند بزرگ و مهربان، طول عمر همراه با سلامتی و شادکامی برای شما و خانواده محترمتان خواستارم

 • همسفر خاور لژیون هشتم عمان سامانی

  سلام و خدا قوت وتبریک به آقای مهندس دژاکام و خانواده محترم شان و خدا قوت به آقای زهرایی و خدمت گذاران سایت

 • محمدناصر لژیون3 شعبه شفای مشهد

  خدا را شاکر وسپاسگزارم که چنین محبت الهی را سر راه من مسافر قرار داد تاازمحضرش کمال استفاده رابکنم وآموزش بگیرم. بهترینهارو برای همگی آرزو دارم

 • همسفر نسترن لژیون 25

  تبریک به جناب آقای مهندس و خداقوت به خدمتگزاران سایت🙏

 • نیره .لژیون دوازده،شبعه عمان سامانی

  با سلام وخدا قوت خدمت جناب مهندس بابت این اثر عالی، پایداری سلامت باشید

 • همسفر لیلا لژیون ۱۰ عمان سامانی

  با عرض سلام وخدا قوت وتبریک فراوان خدمت جناب آقای مهندس .. هزاران مرتبه شکر شکر شکر..

 • همسفر زری لژیون ۴شعبه ی عمان سامانی شهرکرد

  خدا قوت خدمت شما بزرگمرد کنگره ..خدا را شکر بخاطر وجود نازنین شما ..ممنونم بابت خدمات ارزنده ی شما به بندگان دردمند خداوند

 • همسفر پگاه

  با سلام و خدا قوت خدمت جناب مهندس، امیدوارم همواره تندرست و شاد باشید،سپاسگزارم برای تمام زحماتتان 🙏🏻🙏🏻

 • مسافرجمشیدلژیون۱۷شعبه شهر ری

  با سلام ضمن عرض دورود و سپاس و خداقوت و خستهَ نباشید خدمت استاد قلم و اخلاق آقای مهندس حسین دژآکام و با آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان را دارم مرید تشکر

 • همسفر سمیه لژیون 4 عمان سامانی شهرکرد

  شکر شکر شکر که بودین و هستین وجود بزرگتون پر از نعمتهای رنگارنگ. آقای مهندس خدا قوت. هر دم از این باغ دمی می‌رسد

 • همسفر آمنه لژیون پنجم عمان سامانی

  تبریک بابت خلق این اثر زیبا و آموزنده به آقای مهندس و دخترشان و سپاس از ارائه این چنین مطالب ناب به افراد کنگره

 • فرزانه همسفر محمد لژيون ١٢ عمان سامانى

  سلام و درود به جناب مهندس دژاكام عزيز و بزرگوار و عرض تبريك صميمانه براى چاپ اثر بى نظير ديگرى از ايشان،اميدوارم به زودى شاهد كتابهاى جديد و ارزشمند ديگرى از شما باشيم. آرزويم سلامتى و شادى شماست جناب مهندس

 • همسفر سودابه لژیون چهار از شعبه عمان سامانی شهرکرد

  خدایا شکر بابت وجود نازنین آقای مهندس که ما بتوانیم در محضر این عزیز درس معرفت کسب کنیم. تبریک و سپاس بابت اثر ناب دیگر از استاد بزرگوار. الهی همیشه سلامت و پایدار باشند.

 • مریم همسفر محمد رضا فردوسی مشهد

  خداقوتتون بده برای همه خدمتهایی که به انسانهای دردمند میکنید و نور امید رو در دل انسانها روشن میکنید. حتمااین کتاب را خواهم خرید

 • اردشیر

  ضمن تبریک و ارزوی سلامتی برای جناب مهندس امیدوارم همیشه شاد و موفق باشند

 • همسفر عزت لزیون پنجم نیک اباد

  باعرض سلام وخدا قوت خدمت جناب آقای مهندس هزاران هزار بار تبریک به خاطر تمام پیشرفتهای شما بزرگوار وتحسین برای چاپ کتاب جدید سایه شما مستدام باد

 • همسفر ملیحه مرزبان شعبه حسنانی

  بی صبرانه منتظرم که کتاب رو مطالعه کنم .هر یک کلمه از کتاب استاد قطعا هزاران آموزش در میان خود دارد. خدا قوت به جناب مهندس و خانم شانی و اقای زهرایی و همه ی کسانی که در به چاپ رساندن این اثر ارزشمند زحمت کشیدند🌹🌹🌹

 • مهسالژیون هفتم عمان سامانی شهرکرد

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای مهندس و تبریک بابت اثرآموزنده

 • همسفر زهرا لژیون 7 شعبه عمان سامانی

  با عرض خداقوت وتبریک خدمت جناب آقای مهندس سپاسگزاریم 🌹🌹🌹🌹

 • همسفرصدیقه ل6شعبه عمان سامانی شهرکرد

  سلام وخداقوت خدمت آقای مهندس وخانواده محترمشون وهمچنین تبریک بابت این اثر زیباودلنشین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • همسفر مریم (اصفهان)

  خدا قوت آقای مهندس سپاسگزارم و تبریک عرض می‌کنم

 • همسفر نسیم ل 5 عمان سامانی شهرکرد

  باعرض درود فراوان خدمت جناب مهندس دژاکام.وسپاس بیکران برای مطالب ارزشمند تان... و خدا را بی نهایت سپاس میگویم برای وجود سبز تان.

 • آمنه لژیون ۳ بنیان

  سلام وخدا قوت خدمت جناب مهندس دژاکام همیشه سلامت باشید

 • فاطمه لژیون هشتم

  باسلام و خداقوت خدمت آقای مهندس دژاکام وتبریک فراوان بخاطر کتاب حال شما چطور است شکر شکر شکر

 • فاطمه لژیون پنجم شعبه خواجو

  عرض سلام خدا را شکر بابت کتاب حا شما چطور ست که رونمایی شد خدا قوت

 • همسفر معصومه لژیون دهم عمان سامانی

  با عرض سلام و خداقوت حضور اقای مهندس دژاکام این موفقیت بزرگ ودرخشش مجدد ایشان را درجهان‌؛ حضور اقای مهندس و خانواده محترمشان و خانواده بزرگ کنگره 60 تبریک عرض میکنم.

 • محمد مرزبان عمان سامانی شهرکردmhmdrfyy885@gmail.com

  بنام آرامش بخش دلها.درود بر جناب مهندس حسین دژاکام

 • محمد مرزبان عمان سامانی شهرکردmhmdrfyy885@gmail.com

  بنام آرامش بخش دلها.درود بر جناب مهندس حسین دژاکام

 • مسافر محسن لژیون ۳کاشمر

  حال شما چطور است جناب مهندس دژاکام این همه انرژی در کنگره خرج میکنید وکتاب هم می‌نویسید حال من خیلی خوب هست حال شما چطور است

 • همسفر زهرا لژین ۸ نمایندگی عمان سامانی

  با سلام وخدا قوت به اقای مهندس بزرگ وتبریک وشادباش به مناسب کتاب جدیدتون🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • همسفر نسرین شعبه عمان سامانی شهرکرد

  خداوند اقای مهندس را حفظ کند که با مکتوبات به ما آموزش می‌دهند

 • همسفرمرضیه لژیون ۷ شعبه ی عمان سامانی

  از خداوند سبحان می خواهم که عمر طولانی به آقای مهندس بدهند وهمه ی جهان بتوانند از آثار این بزرگ مرد استفاده کنند

 • مهری لژیون ۸

  بسیار عالی خدا قوت به آقای مهندس سایه تون مستدام

 • همسفر فرزانه لژیون ۷ عمان سامانی شهرکرد

  سلام و خداقوت و تشکر از آقای مهندس بابت کتاب بسیار زیباشون

 • رضا لژیون دوم زال پارس مشهد

  تبریک وهزاران هزار تبریک وشادباش ممنونم وخسته نباشید میگم به استاد عزیز و نگهبان محترم کنگره جناب دژاکام وتمامی اعضای کنگره 60خدارو شاکر وسپاسگزارم بابت این محبت

 • زهرا همسفر کاظم لژیون9 شعبه شفا مشهد

  سلام وخداقوت خدمت جناب مهندس تبریک به مناسبت رونمایی از این کتاب.. خداروشاکرم که باز با خوندن مطالب مفید کتاب دیگری از مهندس دری از درهای آگاهی ودانش به رویمان باز می‌شود.. سپاس وخداقوت به بهترین نویسنده ی عالم.

 • همسفر مینا لژیون سوم از شهرکرد

  خدا را شکر که کنگره توی مسیر زندگیمون قرار گرفت وما از آموزش های ناب آقای مهندس بهرمند شدیم،الهی شکر، شکر، شکر، خداقوت

 • همسفر فررانه لژیون 6 شهرکرد

  سلام و خدا قوت بسیار عالی بود خداوند را سپاس

 • همسفر زینب م لژیون ششم عمان سامانی

  باسلام وخداقوت خدمت جناب مهندس.پایدار باشید

 • همسفر اعظم شعبه ابوریحان

  ممنونم از آقای حمله داری بابت متن بسیار زیبایی که ارائه دادند. تبریک و خدا قوت به آقای مهندس عزیز. مطمئنم از این کتاب هم مثل جزوه‌ها و کتاب‌های گذشته آموزشهای خیلی خوبی دریافت می‌کنیم

 • همسفر سمیرا لژیون مرزبانی از شعبه چالوس

  آقای مهندس بسیار تبریک میگویم و برای تمامی آموزش های شما واقعا تشکر می‌کنم و خدا را شکر می‌کنم که عضو کوچکی از کنگره هستم .

 • همسفر مریم لژیون نهم عمان سامانی شهرکرد

  خداروشکر به خاطر وجود آقای مهندس خداقوت و تشکر از شما استاد عزیز.سلامت باشید.

 • همسفر اعظم استکی شعبه شفا

  سلام و درود بی انتها بر معلم زندگی ام آقای مهندس دژاکام، روز چهارشنبه در لایو رونمایی کتاب را دیدم و لحظه شماری می‌کردم تا شنبه که کتاب را بخرم و به خودم هدیه دهم، اما گوئی آموزش آنروز انتظار بود، کتاب به شعبه نرسیده بود. خواست قلبی ام تهیه کتاب، خواندن ودرک مفاهیم عمیق آن است.آمین تشکر از خدمتگزاران با عشق نشریات همه‌ی شعب، خدا قوت

 • همسفر فاطمه لژیون 6عمان سامانی

  خداوند انشالله عمر باعزت به آقای مهندس بدن که این جلسات و کتاب هارو در اختیار ما قرار دادن انشالله به هرارزوی که آقای مهندس میخوان برسن خداروشکر میکنم که به فکر آمدم که بیام جلسه خیلی خوشحالم

 • جواد رجبی L3حکیم هیدجی

  با سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای مهندس دژا کام واقعا خدا را هزاران بار شاکرم بابت نعمت بزرگی چون شما و این موفقیت را به شما و خانواده بزرگ کنگره تبریک عرض میکنم وباز کارنامه درخشان کنگره را با نورانی کردید این موفقیت گوارای وجودتان باد حال ما که خوب شد انشاالله همیشه حال شما هم خوب باشد.

 • همسفر مینا از لژیون هفتم

  انشالله که همیشه سایه ی آقای مهندس بر سر ما باشد

 • همسفرمرضیه لژیون 10نمایندگی عمان سامانی

  خداوند راشکر که در زمانی زندگی میکنم که آقای مهندس حضوردارن، خداوندرا شاکرم برای اینهمه لطف 💞💞💞

 • فریبا از لژیون ۷عمان سامانی شهرکرد

  خدا قوت به خورشید زندگی من خورشیدی که با نورش تاریکی را از من زدود و مرا نورانی کرد شما جناب آقای مهندس که به زندگی من عشق و علاقه را هدیه کردید. تبریک و هزاران تبریک به همه خانواده کنگره ۶۰ بخاطر این اثر زیبا

 • معصومه ل دهم

  باسلام و تشکراز آقای مهندس که اول مکانی امن را برای درراه ماندگان برگزار نمودن وسپس با آموزشهای نابشان ودراختیار قراردادن کتابهای مفیدشان ما را به خودمان شناساندن سپاس ازاین همه محبت

 • همسفر طاهره لژیون ۵ عمان سامانی

  خداروشکر که توی کنگره هستم و میتونم از آموزش های ناب اون استفاده کنم وآرزوی موفقیت وسلامتی فراوان دارم برا آقای مهندس عزیز.

 • میثم ل سوم نمایندگی شفا مشهد

  آرزوی موفقیت روزافزون دارم براتون 💓💓💓

 • همسفر عاطفه لژیون پنجم شعبه عمان سامانی

  سلام خدمت آقای مهندس . امیدوارم که سالم تندرست باشید و سایتون بالای سر ما . ممنونم از مکتوبات نابی که در اختیار ما قرار می دهید .

 • همسفر از شعبه عمان سامانی شهرکرد

  تبریک به آقای مهندس دژاکام و اعضای کنگره ۶۰ بابت اثر جدیدی از مکتوبات کنگره

 • همسفر فاطمه

  با عرض سلام خداوند را بابت نعمت‌های زیبا و غنی‌اش شکر شکر شکر خداوند به آقای مهندس عمر بابرکت و سلامتی بدهد.

 • لیلا لژیون 12 نمایندگی عمان سامانی

  خداقوت خدمت آقای مهندس عزیز، سایه تون مستدام لیلا

 • لیلالژیون12

  خداقوت خدمت آقای مهندس عزیز، سایه تون مستدام

 • همسفر سارا از لژیون پنجم عمان سامانی شهرکرد

  درود خدا بر استاد و نویسنده ی بزرگ جناب مهندس عزیز خداوند را هزاران بار سپاس که من در جای قرار گرفتم بنام کنگره 60 تبریک به خانواده بزرگه کنگره سایه جناب مهندس مستدام

 • همسفر معصومه ل۵ شعبه عمان سامانی

  سپاس فراوان از استاد گرانقدر آقای دژاکام بابت این چشمه های علم و آگاهی که در اختیار ما قرار میدهند از مطالعه این کتاب حتما آموزش خواهیم گرفت

 • همسفر شیرین لژیون پنجم عمان سامانی شهرکرد

  خدا را شکر برای مکتوبات نابی که جناب مهندس در دسترس ما قرار میدن. الهی سایشون روی سر ما مستدام باشه.

 • همسفر مهسا لژیون ۷

  باسلام وخدا قوت خدمت آقای مهندس خیلی انرژی گرفتیم تشکر فراوان

 • همسفر حکیمه ل ۷ عمان سامانی

  خدا قوت خدمت شما جناب مهندس الهی شکر که من عضو خانواده بزرگ کنگره هستم

 • همسفر کبری لژیون هشتم نمایندگی عمان سامانی

  خداوند عمر با عزت به آقای مهندس عنایت کنند که در احیای انسانها به عنوان ناجی هستند🙏

 • همسفر پری‌ناز نمایندگی عمان سامانی شهرکرد

  تبریک خدمت آقای مهندس دژاکام برای خلق کتاب حال شما چطور است؟ و خدا را شکر که در روز رونمایی کتاب، در آکادمی با یک حال خوب حضور داشتم. امیدوارم که همه از حال خوشی برخوردار باشند.

 • همسفر منیژه شعبه عمان سامانی شهرکرد

  سلام وخداقوت آقای مهندس دژاکام بزرگ مردی که با کتابهایش زندگی دوباره به من همسفر خشک شده در کویر وسرگردان داد.زندگی سرشار از محبت وحرکت وزیبایی که هیچ چیزغیرممکن نیست با تلاش وعمل به آموزشها زندگی دیگری رقم زد.

 • همسفرمریم ازلژیون ۳شفامشهد

  سلام وخسته نباشیدحضوراستادعزیزم جناب مهندس وخیلی خوشحال هستم که دراین عصرزندگی میکنم وازکتابهای ناب وپرارزش شمااستفاده میکنم وبه وجودشماافتخارمیکنم که درکنارچنین نویسنده ومردبزرگی هستم وجودتان سلامت وعمرتان طولانی بادخداوندحافظتان بادای مردشریف

 • همسفر زهرا، لژیون پنجم عطار نیشابور

  عرض سلام، تبریک و سپاس فراوان به استاد و نویسنده بزرگ عصر جناب استاد دژاکام و تبریک به خانواده ایشان و جناب استاد امین دژاکام و تبریک به خانواده بزرگ کنگره 60، رونمایی کتاب حال شما چطور است، حال همه را انشالله خوب خواهد کرد. ممنونم از شما آستاد دژاکام.

 • همسفر پری لژیون پنجم اصفهان

  باعرض سلام واحترام و خدا قوت خدمت جناب مهندس دژاکام خییلی انرژي گرفتم وخوشحال هست که خداوند اذن کنگره رابرام صادر شد از لطف و محبت شما اقای مهندس سپاسگزارم 🙏🙏🙏🙏🙏

 • طیبه شفیعی شعبه همدان لژیون ۱

  خدا روشکر بابت این کتاب زیبا خدا قوت استاد عزبز

 • مسافرحسن‌لژیون‌۲شفامشهد

  خداقوت‌وتبریک‌به‌خالق‌اثرهای ماندگارحضرت‌عشق‌ همیشه‌حال‌دلتان‌خوش‌وخرم‌باشد ❤🌹❤🌹❤🌹❤🌹❤🌹❤🌹❤

 • مسافر حسین ق لژیون ۱۴ شفا

  سلام و درود به مهندس عزیز ، خیلی خوشحال شدم و افتخار میکنم که رهجوی کنگره هستم و از پهلوان و استاد راهنمای بزرگ کنگره سپاسگذارم ، مهندس عزیز مایه افتخار ایرانی 🌹💕

 • آرزو عمان سامانی

  از آقای مهندس بسیار ممنون و سپاسگزارم.

 • زهرا بیژنی ازمیرداماد

  بسیار زیبا وعالی درود فراوان خدمت آقای مهندس دژاکام درود براعضای کنگره ۶۰

 • سعید. ل دهم شفا

  عالی یه چراغ راه دیگر روشن شد🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • سعید نیرومند دلیجان

  سلام ،خدمت آقای محسن زهرایی ویراستار گرانقدر نیز عرض تبریک وخدا قوت دارم .ممنونیم آقای زهرایی عزیز

 • سعید نیرومند دلیجان

  سلام، خدا قوت و تبریک به جناب مهندس وخانواده بزرگ کنگره ۶۰. خدا را شاکریم که از وجود پر برکت جناب مهندس بهره می بریم.

 • همسفر وجیهه لژیون 8 شعبه شفا مشهد

  با سلام. سپاس فراوان به خاطر چنین کتابی. که برای ما فراهم شده. شما بزرکترین مرد تارخ در زمان حال و اینده وگذشته هستید. من به داشتن چنین استادی افتخار میکنم. وبا افتخار منتظر این کتاب هستم. که این کتاب رو مورد مطالعه قرار بدم. امیدوارم لیاقت درک چنین کتابی رو داشته باشم.🌹🌹🌹 خدا قوت به سایت. که این چنین مطالبی رو در اختیار ما میزارن. 🙏🙏🌹🌹

 • همسفر زهرا لژیون ۵ شعبه بنیان

  درود بر نویسنده‌ی این کتاب، نخوانده میگم این کتاب عالیه چون انرژی عالی‌اش از راه دور هم بهم میرسه شدیداً ذوق دارم برای بدست‌آوردن و خواندن این کتاب از جناب مهندس دژاکام بینهایت سپاسگزارم بابت این علم و دانایی که در اختیار ما میگذارند.

 • مسافر علی ل 3 شفا

  تبریک به نویسنده بزرگ کنگره 60 مهندس عزیز

 • فاطمه لژیون یک شفا

  سلام ودرود بی پایان به جناب آقای مهندس که واقعا حال خوش وآرامش را به زندگی تک تک ما اعضای کنگره 60 هدیه دادند ان شالله همیشه سایه تون روی سر ما باشد

 • احمد خراسانی مسافر لژیون ۹ شفا مشهد

  جامعه کنگره ۶۰....با وجود انسان فرهیخته و کار آمد چون جناب آقای حسین دژاکام ..در کنار و همراه شما......(حال شما چطور هست )؟؟؟؟🤔....🙏💥😊🥰

 • سعید هستم مسافر از لژیون ۱۴ شعبه شفا مشهد

  سلام و درود بر بهترین مرد خدا. درود بر افتخار ایران جناب اقای مهندس حسین دژاکام. بی شک بهترین جایگاه بهشت ازان شماست. کسی که انسانی را از ظلمت به روشنایی هدایت میکند بهترین بنده خداست. یکی از این بهترینها آقا امید اشرفیون است.

 • صدیقه همسفرشعبه فردوسی

  خداقوت وتبریک به مهندس این مرد بزرگ'امیدوارم همان طور که با اموزشهایتان حال دلمان را شاد میکنید لحظه ای شادی از وجودتان رخت بر نبدند

 • مسافر کاظم لژیون 5 شفا مشهد

  سلام وعرض ادب.. ممنون وسپاس فراوان از جناب مهندس دژاکام عزیز که با اثرات نابشون باعث هدایت انسانها به سوی روشنایی ها می‌شوند.. سایه ات مستدام حضرت عشق..

 • همسفر اعظم از لژیون چهارم شعبه پرستار

  سلام ودرود به بزگترین مرد تاریخ ، که جهانی را از جهان تاریکی نجات داد و انسان را با خودش روبرو کرد تا خود بشناسد . تشکر و خداقوت به آقای امین حمله داری بابت نویسندگی

 • همسفر نیلوفر از لژیون هشتم

  خداروشکر بابت وجود نازنینی چون جناب اقای مهندس و تبریک و خداقوت بابت کتابی که قطعا یکی از بهترین کتاب هاست...

 • الهام، همسفر، کمک راهنمای لژیون دوّم

  خدا قوت و عرض تبریک به جناب مهندس دژاکام عزیز، این بزرگمرد فرهیخته و دانا،امیدوارم کتابهای ایشان در سطح وسیعتری بدست مردم ایران، علاوه بر اعضاء کنگره ۶۰ برسد، تا بیشتر شاهدِاخلاقیات وحال خوش در جامعه باشیم و مردم هم به این آموزشهای ناب دست پیدا کنند.آرزو میکنم، سالیان سال صورت مهربان وشاد جناب مهندس را ببینیم وشکر پروردگار را به جا آوریم، برای وجود پر برکت و این نعمت عظیمی که خداونددر زندگی همه ما اعضاء کنگره، قرار داده است.🌹🌹🌹🌹💕💕💕💕🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷💕💕💕

 • پوران همسفر عباس1شاداباد

  عرض تبریک وخداقوت خدمت استاد بزرگوارمان، اقای مهندس، بسیار باعث خوشحالی است وافتخار می کنم من هم عضو کنگره است واز این دریای بیکران اموزشی فراوانی که درکتگره وجود دارد سیراب می شوم، خدمت خانواده اقای مهندس وبه تمامی اعضاء کنگره تبریک می گویم وارزوی سلامتی وسربلندی برای همه ی عزیزان را از خداوند خواستارم. همچو سرو سربلند سرسبز باشید. خدا قوت به گروه سایت

 • همسفر زهره راهنمای تازه واردین خواجو

  خداقوت عالی بود تبریک و خداقوت خدمت جناب مهندس🌺🌺🌺🌺

 • همسفر بهجت نمایندگی ابن سینا

  سلام وعرض ادب خدمت جناب مهندس دژاکام عزیز🌹 بابت این عمل عظیم شکرشکرشکر🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

 • مسافر علی نمایندگی گرگان

  سپاس و خداقوت به آقای مهندس. تشکر از همه‌ی خدمتگزاران

 • فرزانه لژیون ۲ بنیان

  حناب آقای مهندس تبریک عرض میکنم و مطمئنم مثل کتابهای قبل با عشق نوشته شته بسیار مشتاقم که این اثر ارزنده را به زودی مطالعه کنم.خدا قوت

 • همسفر صغری لژیون ۶ عمان سامانی

  تبریک خدمت جناب آقای مهندس وخانواده کنگره شصت انشاا...همیشه پایدار وبرقرار بمانید

 • ناهید همسفر رضا شعبه بنیان مشهد

  سلام وعرض ادب واحترام خدمت استاد عشق بازهم گلی دیگر شکوفا شد تبریک وخداقوت ودستمریزاد خدمت شما استاد بزرگوار جناب مهندس حسین دژاکام سپاس بیکران بابت آموزشهای نابتان .

 • همسفر س لژیون11شیخ بهایی

  تبریک میگم به جناب آقای مهندس دژاکام، که دوباره افتخاری دیگر در عرصه رشد و تکامل ما انسانها آفریدند. این اثر جدید هم قطعا مانند همیشه در روشن کردن افکار ما انسانها موثر است

 • آسیه همسفر هاشم،بنیان

  سلام و هزاران درود و سپاس ،خدمت استاد زندگیمان،روشنایی بخش تاریکی ها،تبریک بی صبرانه و مشتاقانه منتظر مطالعه کتاب شما هستم و یقین دارم ک آموزش زیادی هس در سطر سطر این کتاب. در کنار شما و اموزش های شما حال ما همیشه عالیست

 • مسافر جهان لژیون ۴ بنیان مشهد

  الهی شکر الهی شکر الهی شکر انشاالله به زودی در تمام دنیا آثار مهندس پخش شود و انسان های خیلی زیادی به معنای احیا را بدانند الهی شکر

 • همسفر طاهره لژیون سه بنیان مشهد

  خدا قوت به بزرگ مرد قرن حاضر هزاران تبریک به جناب مهندس و خانواده کنگره ۶۰بابت این کتاب انشالله که بتونم بخونم ومثل کتابهای قبلی جناب مهندس درس بگیرم سایتون مستدام

 • همسفر پریسا لژیون هفتم نمایندگی دهخدای قزوین

  خداقوت و عرض تبریک خدمت جناب مهندس دژاکام عزیز خداوند به شماسلامتی و طول عمر عطا کند💜💜

 • همسفر خندان، لویی پاستور

  تبریک خدمت جناب مهندس بابت انتشار مکتوب ارزنده دیگری. امیدوارم بنویسید و بنویسید و‌ بنویسید و مشتاقانه بخوانم و‌ آموزش بگیرم تا شاید تغییر کنم. 🙏🏻🍃جناب حمله‌داری! بسیار تا بسیار قلمتان را دوست دارم و‌هنوز لذت مطالعه «کماندار شهر وجودی» را از یاد نبرده‌ام. امیدوارم بیشتر بنویسید🙏🏻

 • همسفر مهشید شفیعی (بنیان مشهد)

  به به چقدر عالی! خداقوت خدمت جناب مهندس

 • همسفر نسیم-نمایندگی پروین اعتصامی اراک

  خداوند را شکر بابت این اتفاق خجسته. تبریک خدمت جناب مهندس عزیز و بزرگوارمان و خدمت خانواده بزرگ کنگره شصت....

 • مسافر وحید فاتحی بنیان مشهد

  خدا را شکر از این همه درایت جناب مهندس و خوشحالم در دوره ای در این حیات زندگی می کنم که آموزش های کنگره ۶۰ و جناب مهندس دژاکام را در کنار خودم حس می کنم.

 • همسفر پرتو لژیون ۸ شعبه عمان سامانی شهرکرد

  سلام وخداقوت خدمت بزرگمرد تاریخ جناب آقای مهندس دژاکام بنیانگذار کنگره ۶۰وخانواده محترم شان تبریک به همگی اعضای محترم کنگره ۶۰ در سراسر کشور. آقای مهندس انشاءالله همیشه برقرار وپایدار باشید آمین🌺🌺🌺🌺🌺🌺

 • افسانه همسفر لژیون ۴ نمایندگی ایمان تهران

  با آرزوی موفقیت روزافزون برای آقای مهندس دژاکام کتاب جدیدتان مبارک باشد

 • مسافر مجید ل سوم، صادق قم

  سلام و درود و خداقوت خدمت جناب آقای مهندس دژاکام بزرگوار. سپاس از زحمات بیکران شما گرانقدر. رونمایی کتاب جدید بر همگان مبارک باد. سپاس سپاس سپاس.

 • همسفر مهشید لژیون یکم نجف آباد

  درود بی کران بر بزرگ مرد تاریخ جناب مهندس دژاکام تبریک عرض میکنم برای ارائه کتاب حال شما چطور است؟ بسیار مشتاق خواندن این کتاب هستم آرزوی سلامتی و طول عمر برای ایشان را دارم.

 • مسافر محمد 8

  تبریک به آقای مهندس دژاکام وتبریک به تمام اعضای کنگره۶۰، خدا رو شکر که رهجوی استادی مثل آقای مهندس هستیم. خدا به شما سلامتی بده. ممنون از آقا امین حمله داری

 • احمدزمانی

  خدا قوت

 • مسافرحسین ل۱۶ اراک

  تبریک فراوان

 • ثنا لژیون 14 ستارخان

  به خانواده ی بزرگ کنگره ۶۰ و جناب مهندس دژاکام چاپ کتاب جدیدشونو تبریک میگم خدا رو شکر و خدا قوت

 • همسفر مهری شعبه گنجعلی‌خان کرمان

  سلام و خداقوت خدمت بنیان کنگره۶۰،آقای مهندس عزیز.لحظه شماری میکنم که بتوانم این کتاب پر از آموزش ناب را مطالعه کنم.

 • مسافرسپیده لژیون۶میخک مشهد

  سلام خداقوت وتبریک به جناب مهندس عزیز

 • همسفرمهناز لژیون 8شعبه رودکی

  سلام و عرض ادب و خدا قوت خدمت جناب آقای مهندس دژاکام استاد و پدر معنوی و بزرگوار. این اثر ارزنده و با ارزش را به خانواده بزرگ و محترم دژاکام و اعضای خانواده کنگره 60 تبریک عرض مینمایم. شیرینی این اثر بزرگ و عظیم و گرانبها، گوارای وجودتان باد.

 • همسفر زینب لژیون یک آبادان

  خدا قوت وخسته نباشید میگم ب پدر مهربان ودلسوزم واین اثر ارزنده رو به خانواده بزرگ دژاکام در راس آقای مهندس وتمامی افراد کنگره شصت تبریک میگم امیدوارم هر چه زودتر بتوانم این کتاب را مطالعه کنم

 • همسفر آیدالژیون سوم اصفهان نمایندگی خواجو

  سلام عرض ادب و احترام خدمت استاد بزرگوار و محترمم جناب مهندس حسین دژاکام تبریک عرض میکنم بسیار خوشحالم آرزودارم هزاران کتاب بنویسید من بخوانم و آموزش بگیرم نه فقط من بلکه همه ی ما انشاءالله زنده و سالم باشید سایه شما بالای سر ما دوستتان دارم

 • همسفر فرشته شیخ بهایی

  خداوند سایه آقای مهندس عزیز را از سر ما کم نفرماید و تبریک فراوان به نویسنده بزرگ آقای مهندس برای چاپ کتاب جدید و تبریک به همه اعضای کنگره برای بهره بردن از یک اثر گرانبهای دیگر ❤

 • همسفر زهرا لژیون ۹ سلمان فارسی 3379

  سلام وخدا قوت خدمت پدرمهربان که اینگونه تلاش می کند برای فرزندانش خدا به شما قدرت بدهد تا همه کسانی را که در اعماق تاریکیها رها شدند نجات پیدا کنند به امید جهانی شدن کنگره

 • همسفر فاطمه از لژیون 2گلپایگان

  واقعا سپاس بیکران از استاد بزرگوارمان به خاطر اثرات دلنشین وزیبایشان خداقوت 💐

 • همسفر فاطمه از لژیون 2گلپایگان

  واقعا سپاس بیکران از استاد بزرگوارمان به خاطر اثرات دلنشین وزیبایشان خداقوت 💐

 • همسفر راضیه ل۲۵ سلمان فارسی،

  خدا قوت وخسته نباشی خدمت بنیانگذار کنگره ۶۰ و تبریک بخاطر این اثر فاخر که در راستای اعتلای کنگره میباشد، شیرینی این موفقیت گوارای وجودتان

 • فرخنده

  سلام ودرود بر خلق حماسه ای دیگر ازبنیان کنگره 60 که بی دریغ عطا می‌کند داشته هایش رابه انسانهای تشنه محبت سپاسگذاریم،شکر

 • هدیه لژیون 11 شادآباد

  خداقوت آقای مهندس عزیز به شما تبریک می گویم انشالله روزی ما شود و این کتاب را بخوانیم و از آن بهره ببریم.

 • همسفرفاطمه،لژیون4پروین اعتصامی اراک

  سلام و عرض ادب،خداقوت به جناب آقای مهندس عزیزم♥️به‌به افتخاری دیگر از بزرگ مرد تاریخ،نویسنده‌ی بزرگ،مبارک باشه...تبریک میگم به خانواده بزرگ کنگره ۶۰ بی‌صبرانه منتظرم تا این کتاب رو بخونم و یکبار دیگه با فرمایشات و طرز دید جناب مهندس لحظه‌ها رو زندگی کنم... خداروشکر به خاطر وجودتون،ان شاءالله همیشه سلامت باشین و سالیان سال سایتون بالای سر ما و کنگره باشه.. آقای مهندس خیلی دوستون دارم.🌿♥️🌿

 • همسفر زهرا لژیون 21🌹سلمان فارسی

  خدا قوت به استاد عزیزم آقای مهندس از خداوند براتون سلامتی آرزومندم