English Version
English

نمایندگی index.html  باکس جستجو

 
Data pager

در انتخاب دیده بان، همه جوانب مثل؛ رزومه کار، عملکرد شخص و در نهایت شخصی که در حاشیه نباشد را می‌سنجیم.(نمایندگی یاس)

دیده‌بان محترم آقای سلامی در مورد دستور جلسه «دیده‌بان» روز دوشنبه ۷ اسفندماه ۱۴۰۲گفتند:مادامی که سپاس‌گزار باشیم حال خودمان به طبع بهتر می‌شود.

زمانی با مشکلات مالی وارد لژیون سردار شدم، اینک مشکلاتم هموار شده ،این کار نیروهای مثبت است.(نمایندگی میخک)

اسیستانت محترم سردار مسافر میترا در مورد دستور جلسه "اهمیت لژیون سردار و حضور در آن" روز شنبه ۲۸ بهمن‌ماه ۱۴۰۲گفتند:افرادی که عضو لژیون سردار هستند، به‌نوعی خدمتگزار

بایدبدانیم تغییرات ذره‌ذره انجام می‌شود،مثل نقطه‌هایی که دانه‌دانه در کنار هم قرار می‌گیرند و خط را بوجود می آورند.(نمایندگی کاسپین)

مسافر زینب در مورد دستور جلسه “وادی سیزدهم و تأثیر آن روی من” در روز جمعه ۴ اسفندماه ۱۴۰۲گفت:من با آموزش‌هایی که گرفتم کم‌کم تغییرات را در خودم ...

مشارکت مکتوب (نمایندگی میخک)

مسافر محبوبه در مورد هفته دیده بان نوشتند: دیده‌بانان بی‌منت عشق می‌ورزند، بی‌پروا محبت می‌کنند و همچون رودهای خروشان به بحر و اقیانوس می‌رسند، در مسیرشان خیر و ...

هر کسی می‌داندکه چقدر و چه توانایی‌هایی دارد، اگر از توانایی‌هایش به جا استفاده نکند،مسیرش را اشتباه می‌رود(نمایندگی میخک)

دیده بان محترم استاد امین گفتند:آدم باید نسبت به آن سیستم که باعث می‌شود حالش خوب شود و گره‌هایش بازگردد، احساس قدردانی و قدرشناسی داشته باشد.

هیچ‌وقت ما در هیچ مسیری قرار نمی‌گیریم مگر این که رسالت آن را داشته باشیم.(نمایندگی شیروان)

دیده‌بان محترم آقا مهدی سنچولی در مورد دستور جلسه "هفته دیده‌بان" روز دوشنبه ۳۰ بهمن 1402گفتند:باید آنچه را که آموزش گرفتیم، انتقال دهیم و وارد مرحله یادگیری شویم.