English Version
English

سایت، ویترین کنگره 60 است

سایت، ویترین کنگره 60 است

اولین جلسه از دوره دهم کارگاه‌های آموزشی خصوصی همسفران نمایندگی هاتف با دستور جلسه «از سایت و فضای مجازی در کنگره ‌۶۰ چگونه استفاده می‌کنم؟ مقاله‌‌نویسی» با استادی مرزبان‌خبری همسفر آرزو، نگهبانی همسفر لیلا و دبیری همسفر معصومه در روز دوشنبه ۲۷ شهریورماه ۱۴۰۲ در ساعت ۱۵:۰۰ برگزار شد.

خلاصه سخنان استاد:

از خداوند بسیار سپاسگزارم که اجازه دادند امروز در این مکان حضور داشته باشم و از تمامی شما عزیزان آموزش بگیرم. از نگهبان جلسه دوره جدید خانم لیلای عزیز تشکر می‌کنم و به خانم معصومه عزیز نگهبان دوره قبل و دو دبیرشان خداقوت عرض می‌کنم. اول از همه هفته سایت را به آقای مهندس، ایجنت اینستاگرام خانم شانی عزیز، اسیستانت سایت همسفران خانم زری، تمامی خدمتگزاران سایت و خانم زینب عزیز که در نمایندگی ما خیلی زحمت می‌کشند، تبریک عرض می‌کنم.

سایت کنگره ۶۰ یکی از ارکان‌های مهمی است که در پیشبرد اهداف کنگره مؤثر می‌باشد. جناب مهندس با تفکر و اندیشه بسیار خوبی که داشتند چند سال پیش با همکاری چند نفر از همسفران و مسافران، سایت را راه‌ اندازی کردند و خدا را شکر هر لحظه گسترش بیشتری پیدا می‌کند.

تحقیقات آقای مهندس و کارهای مهمی که انجام می‌دهند روی سایت گذاشته می‌شود و تمام جهان چه در داخل کشور چه خارج از کشور از آن استفاده می‌کنند و با خواندن این مطالب متوجه می‌شوند که اعتیاد درمان صد در صد دارد و می‌توانند به راحتی از متد DST استفاده کنند و به درمان کاملی برسند. سایت کنگره ۶۰، بزرگ‌ترین شعبه کنگره است یعنی همه آموزش‌هایی که ما در کنگره می‌گیریم در سایت گذاشته می‌شود.

در روزهای دوشنبه که استاد صحبت می‌کند و مطالبی که گفته می‌شود در سایت بارگزاری می‌شود و تمام مردم ایران می‌توانند از آن استفاده کنند. سایت ما خدا را شکر به دو زبان فارسی و انگلیسی درحال فعالیت می‌باشد و تمام جهان می‌توانند از آن استفاده کنند. مطالبی که در سایت بارگزاری می‌شوند چه مشارکت، چه دلنوشته، می‌تواند خیلی ساده از یک مصرف‌کننده‌ای که خودش در تاریکی‌ها و ناامیدهای زیادی بوده و الان به درمان رسیده است، باشد.

زمانی‌که یک عضو کنگره، دست به قلم می‌شود و یک دلنوشته خیلی ساده در حد ۲۰ الی ۳۰ خط می‌نویسد، حال دل خیلی‌ها را خوب می‌کند و باعث می‌شود که مصرف‌کنندگان دیگر به کنگره ایمان بیاورند و بدانند که خودشان هم روزی به این حال خوش خواهند رسید و واقعاً کنگره می‌تواند برایشان بسیار کار ساز باشد و همین باعث می‌شود که بیایند و وارد کنگره بشوند و بتوانند از متد DST استفاده کنند و به درمان قطعی اعتیاد برسند.

نه تنها در کشور خودمان بلکه کشورهایی مثل: آمریکا، فرانسه و ... می‌توانند از سایت کنگره ۶۰ استفاده بکنند زیرا مطالب کنگره به زبان انگلیسی نیز ترجمه شده است. در سطح جهانی ما سایتی را نداریم که در مورد اعتیاد به این واضحی صحبت کرده باشد. سایت کنگره ۶۰ خدا را شکر با تفکر و اندیشه جناب مهندس بسیار پر محتوا و آموزنده است و همه می‌توانند از آن استفاده کنند.

سایت کنگره می‌تواند پیام درمان، پیام پیدا کردن راه درست و روشنایی‌ها را به مصرف‌کنندگان بدهد. مصرف‌کنندگانی که در تاریکی‌ها هستند و اصلاً نمی‌دانند که زندگی‌شان چگونه می‌گذرد ولی خدا را شکر با پیدا کردن راه کنگره می‌توانند به روشنایی برسند و به آن حال خوش دست پیدا کنند و برای همیشه از دست اعتیاد راحت بشوند.

یکی از بهترین ویترین‌هایی که روند پیشرفت کنگره به سمت علم و فناوری را نشان می‌دهد، سایت کنگره ۶۰ است؛ یعنی خود سایت کنگره یه نوعی نشان می‌دهد که در کنگره چه می‌گذرد و چه آموزش‌هایی داده می‌شود با مطالبی که بارگزاری می‌شود؛ حال آن مطلب می‌تواند مقاله، دلنوشته و یا مشارکت مکتوب باشد که شخص با حس و حال خوب آن خدمت را انجام می‌دهد و یک شخصی بیرون از کنگره این مطلب را مطالعه می‌کند و آن حس خوب را دریافت می‌کند و وارد کنگره می‌شود، راهش را پیدا می‌کند و به درمان می‌رسد.

در حقیقت کیفیت مطالب سایت، سطح آموزشی آن نمایندگی را نشان می‌دهد؛ یعنی هرچه کیفیت این مطالب زیاد باشد، مشخص می‌کند که آموزش در آن نمایندگی بسیار خوب است. مقاله نویسی نیز کار سخت و دشواری نیست مثل همان سی‌دی نوشتن است که اوایل برایمان خیلی سخت بود بخواهیم ۱۰ خط بنویسیم ولی خدا را شکر یک سی‌دی را الان در  چند ساعت به راحتی می‌نویسیم.

در ادامه از خدمتگزاران سایت با اهدای تقدیرنامه قدردانی شد.

مرزبانان کشیک: همسفر عزت و مسافر علی
تایپ: همسفر طوبی رهجوی راهنما همسفر زهرا (لژیون ششم)
عکس: همسفر زینب رهجوی راهنما همسفر رعنا (لژیون نهم) و همسفر مرضیه رهجوی راهنما همسفر اعظم (لژیون دوم)
ویراستاری و ارسال: همسفر زینب رهجوی راهنما همسفر رعنا (لژیون نهم)
همسفران نمایندگی هاتف
 

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .