English Version
English

سایت ویترین کنگره60 می باشد

سایت ویترین کنگره60 می باشد

هشتمین جلسه از دوره سیزدهم،  کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰؛ نمایندگی ساوه، ویژه مسافران، با استادی  مسافر عبد اله، نگهبانی  مسافر ولی و دبیری  همسفر ناصر با دستور جلسه« از سایت و فضای مجازی در کنگره ۶۰ چگونه استفاده کنیم؟مقاله نویسی » روز یکشنبه ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۷ برگزار شد.
خلاصه سخنان استاد:
از آقا پرویز راهنمای عزیزم و ایجنت محترم آقای اکبر و گروه مرزبانی تشکر میکنم که امروز اجازه دادن این جایگاه را تجربه کنم خدمت کنم و آموزش بگیرم. این هفته را خدمت تمامی خدمت گزاران سایت کنگره ۶۰ تبریک عرض میکنم  به ویژه خدمت گزاران سایت که در شعبه ی ساوه خدمت می‌کنند. خدمت مسئول سایت نمایندگی آقای شهرام تبریک عرض میکنم  که به خوبی خدمت می‌کنند. دستور جلسه ی امروز در مورد اینکه چگونه از سایت استفاده کنیم ؟ 


در گذشته برای این که یک مطلبی را بخواهیم‌ به یک شخصی برسانیم شاید هفته‌ها و یا ماه‌ها طول می‌کشید. اطلاع رسانی معمولا از طریق نامه رسانی انجام می‌شد که مشکلات خاص خودش را داشت. خوشبختانه امروزه در عصر اینترنت و فضای مجازی زندگی می‌کنیم و از طریق گوشی های هوشمند خیلی راحت‌تر می‌توانیم با هم در ارتباط باشیم و پیام های خود را در کمترین زمان می‌توانیم ارسال کنیم و یا دریافت کنیم. حدود ۲۰ سال پیش آقای مهندس با وجود سختی های فراوان توانستند سایتی را راه اندازی کنند به نام کنگره ۶۰ که ما باید از این امکانات فراهم شده استفاده کنیم و در مسیر آموزش و در نتیجه درمان قرار بگیریم. وقتی وارد سایت میشویم‌ ویترینی باز می‌شود از جمله آدرس شعبات دیگر، صفحه‌ی همسفران، صفحه ی مسافران، زمانی که ما وارد این صفحات می‌شویم و مطالب را می‌خوانیم در مورد اعتیاد و درست زندگی کردن به دانایی و آگاهی ما  افزوده می‌شود. آقای مهندس در طول سال یک هفته هایی را اختصاص دادن به راهنمایان، همسفران ،مرزبانان، ایجنت ما می‌توانیم با یک دلنوشته از این عزیزان تقدیر کنیم و از مسئول مربوطه سایت درخواست کنیم‌ این دلنوشته را در سایت کنگره بار گزاری کنند. من هم زمانی که به رهایی رسیدم تصمیم گرفتم یک دل نوشته ای را آماده کنم و ازمسئول مربوطه ی سایت درخواست کردم که این متن را در سایت بار گزاری کنند. در این دل نوشته از روز های بد زمان مصرف نوشتم و چه شد وارد کنگره ۶۰ شدم و با راهنمایی راهنمای عزیزم به این حال خوش رسیدم .
من در این دل نوشته برای کسی که این دلنوشته را میخواند چهار پیام داشتم، یکی از این پیام ها پیام زمان مصرف بود که روز های خیلی بدی بود، سپس روزهایی که وارد کنگره ۶۰ شدم و به راهنمایی آقای پرویز که زحمات زیادی برای من کشیدند کم کم وارد مسیر آموزش شدم و در نتیجه به حال خوش و رهایی رسیدم. هدف من این بود که کنگره ۶۰ را از طریق این دلنوشته بتوانم معرفی کنم تا یک شخص مصرف کننده بتواند این دلنوشته را مطالعه کند و شاید مسیر زندگی اش‌ عوض شود و تصمیم بگیرد به کنگره ۶۰ بیاید تا به درمان، سلامتی و حال خوش برسد و از تاریکی و ظلمات اعتیاد نجات پیدا کند.
مطالب و نوشتار های کنگره ۶۰ به دو زبان فارسی و انگلیسی گفته شده که تقریبا هجده هزار بازدید کننده در روز در جهان داشته است. ما هم میتوانیم با بازدید از سایت کنگره ۶۰ و خواندن مطالب و نوشتن یک دلنوشته کمک کنیم تا کنگره در جهان امروز معرفی شود و آموزش درمان اعتیاد به سایر نقاط جهان برسد تا بتوانیم سهم کوچکی در رسیدن کنگره ۶۰ به اهداف بلند خود داشته باشیم. ما می‌توانیم با نوشتن یک دل نوشته تشکر کردن از راهنما تقدیر از ایجنت سپاس گزاری از همسفر این حال خوش را با افراد بیشتری که از سایت کنگره بازدید میکنند تقسیم کنیم.
نگارش متن: مسافر ابراهیم
عکاس و ویرایش متن: مسافر شهرام
تنظیم و ارسال: مسافر داود

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .