English Version
English

سایت کنگره60 بزرگترین مرجع درمان اعتیاد

سایت کنگره60 بزرگترین مرجع درمان اعتیاد

لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی بفرمایید.
سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر . تخریب 6 سال آخرین آنتی ایکس مصرفی شیشه 10 ماه و 18 روز سفر کردم به راهنمایی استاد عزیزم مسافر بهنام بلال ، رهایی از دام اعتیاد 3 سال و 6 ماه و در ادامه سفر سیگار کردم در لژیون آقا بهنام عزیز و رهایی از دام دخانیات 11 ماه.
 

در مورد دستور جلسه این هفته که "از سایت و فضای مجازی در کنگره 60 چگونه استفاده میکنم" صحبت بفرمایید.
تفکر مهیا نمودن و راه اندازی سایت کنگره توسط جناب مهندس در سال 1381 رقم خورد و در سال 1382 به صورت آزمایشی راه اندازی و در  آذر ماه همان سال و هم زمان با چهارمین سال تولد کنگره 60 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. من فکر می‌کنم هدف جناب مهندس در ابتدا و راه اندازی سایت رساندن پیام کنگره به مصرف کنندگان مواد مخدر و خانواده هایشان بوده و همانند تمامی اقدامات ایشان که برای کنگره انجام داده و تفکرات عمیق پشت آن بوده است این عمل نیز بسیار موفق بود و سایت کنگره هم اکنون از بزرگترین سایت های مرجع درمان اعتیاد می‌باشد.


وجود سایت چه تاثیری در رساندن کنگره به اهدافش دارد؟
همانطور که عرض کردم هدف جناب مهندس در ابتدای راه اندازی سایت رساندن پیام کنگره بوده است؛ ولی همان‌گونه که هر سال ما در نوشتارها می‌خوانیم ملاحظه می‌کنیم که اهداف تغییر و بزرگ و بزرگتر می‌شوند . رساندن پیام موفقیت های کنگره در درمان اعتیاد و بیماری هایی که در حال تحقیق و بررسی هستند به دنیا تنها ار طریق همین سایت و فضای مجازی و مقالات میسر میشود.


از تجربیات خودتان در دوران خدمتی که در سایت انجام میدهید صحبت کنید.
من پس از پایان سفر اول در OT مشغول به خدمت شدم و بعد از آن بنا به صلاحدید ایجنت شعبه در قسمت سایت خدمتگزار شدم. خیلی  خوشحالم از خدمتی که انجام می‌دهم؛ چون بسیار برای من بار آموزشی دارد . خدمت در سایت همانند معلم خصوصی در دوران تحصیل است چون مطالب تا به سایت اصلی برود چندین بار باید خوانده و ویرایش بشود و بخاطر همین بسیار در ذهن باقی می‌ماند و باید بگویم آمار نشان می‌دهد که تعداد زیادی از راهنمایان کنگره یک دوره خدمت در سایت را گذرانده‌اند و این به دلیل همان بار آموزشی بالای خدمت در سایت می‌باشد. به نظر من از زیبایی‌های خدمت در سایت بار مسئولیت سنگین آن می‌باشد . سنگین به این لحاظ که باید مطالب، اخبار ، مقالات، مصاحبه و دلنوشته و.... سر وقت و به بهترین شکل به بازدید کنندگان ارائه بشود.


به نظر شما بهترین راه برای بالا بردن بازدید از سایت و فضای مجازی کنگره 60 برای مسافران چیست؟
یک تازه وارد که به کنگره می آید و از نحوه آموزش و متد کنگره با خبر نیست هیچکس جز راهنمای تازه واردین نمی‌شناسد. چه بهانه ای بهتر از دیدن لایو‌های جناب مهندس روزهای چهارشنبه که من خودم به شخصه احساس می‌کنم در جلسه نشسته‌ام . مطالعه از مطالب سایت کنگره بسیار  برای کسانی که دوست دارند مشارکت کنند و اعتماد به نفس لازم را ندارند مفید می‌باشد.


ممنون از شما و کلام پایانی...
من این هفته را ابتدا به جناب مهندس و خانواده ایشان و به تمامی زحمت‌کشان صور پنهان کنگره که در قسمت سایت خدمت میکنند تبریک می‌گویم.

تهیه و تایپ: مسافر علی

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .