English Version
English

بخشش امانت الهی

بخشش امانت الهی

سومین جلسه از دوره چهارم، سری کارگاه‌های آموزشی لژیون سردار باشگاه تیراندازی با کمان کنگره ۶۰، با استادی مسافر منوچهر، نگهبانی مسافر حنیف و دبیری همسفر امید، با دستور جلسه « دنور » روز یکشنبه 28 خردادماه 1402 ساعت 18:00 در محل باشگاه آغاز به کار کرد.

از نگهبان جلسه تشکر می‌کنم که اجازه خدمت کردن را به من دادند. دستور جلسه <<دنور>> است؛ به معنای بخشنده. اینکه انسان از پولی که برایش زحمت کشیده، ببخشد، آگاهی خیلی بالایی را می‌طلبد. اگر من وارد لژیون سردار می‌شوم صرفاً برای کسب جایگاه نیست که من را تبدیل به یک ظرف بزرگ اما ترک‌خورده کند؛ بلکه بخاطر یادگیری و انتقال علم زندگی کردن به خود من و دیگران است تا ظرفیت‌مان بالا برود.

ممکن است این جایگاه آسان به‌دست بیاید؛ اما حفظ و نگهداری آن کار آسانی نیست. به نظر من لژیون سردار صرفاً برای مسئله مالی نیست و می‌تواند تمرینی باشد تا من بتوانم جهانبینی درست را در تمام ابعاد زندگی‌‌ام به‌کار ببرم.
همیشه این موضوع مد نظر من هست که اگر خدا لطف و رحمتی به من می‌کند، اگر امانت‌دار خوبی باشم و امانت را در جای درستش قرار بدهم، حتماً خداوند به من بیشتر خواهد بخشید. این در لژیون سردار مشاهده می‌شود که افرادی با وجود مشکلات اقتصادی از رشد و حرکت‌های روبه‌جلوی زندگی‌شان حرف می‌زنند.
در برهه‌ای از زندگی من درگیر مشکلات مالی بودم؛ اما به لطف خداوند مسائل تغییر کرد. ‌من به جایی رسیدم که فکرش را هم نمی‌کردم، از آقای مهندس تشکر می‌کنم که این بستر را برای ما فراهم کردند.

عکس: همسفر مهرداد

تایپ: همسفر امید

ویراستار و ارسال: مسافر منوچهر(مرزبان خبری)

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .