English Version
English

درمان واریس با محلول D.SAP

درمان واریس با محلول D.SAP

اولین جلسه از دوره هشتم کارگاه‌های آموزشی کنگره ۶۰، نمایندگی حاج رسولی، با استادی مسافر علی‌اصغر، نگهبانی مسافر محمدکاظم و دبیری مسافر قنبرعلی با دستور جلسه «D.SAP» شنبه 13 خرداد ۱۴۰۲، ساعت ۱۷ آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:
سلسله موی دوست حلقه دام بلاست ؛ هر‌که در این حلقه نیست فارغ از این ماجراست

سلام دوستان علی‌اصغر هستم یک مسافر. خیلی خوشحال هستم که در این شعبه حضور دارم و این جایگاه را تجربه می‌کنم. از ایجنت و نگهبان محترم سپاسگزارم که این فرصت را در اختیار بنده قراردادند تا بتوانم آموزش بگیرم. همچنین به ایجنت و گروه مرزبانی بابت اداره مطلوب و شایسته شعبه تبریک عرض می‌نمایم. تبریک ویژه‌ای دارم به عزیزانی که در آزمون کمک راهنمایی خوش درخشیدند و آرزو دارم همواره در مسیر ارزش‌ها ثابت‌قدم باشند. به علت اهمیت بالای D.Sap، آقای مهندس 2‌هفته را به این دستور جلسه اختصاص دادند. قاعدتاً وقتی من در این جمع حضور دارم و به روش DST و درمان اعتیاد آقای مهندس ایمان‌دارم، می‌بایست به محلول D.Sap و فرآیندی که ایشان با کمک استاد امین عزیز به وجود آورنده‌اند نیز اعتقاد داشته باشم. آقای مهندس برای اولین بار در سال 98 در رابطه با D.Sap  سی‌دی آموزشی منتشر کردند که اتفاقاً با شروع کرونا مصادف بود و من در ابتدای سفرم بودم و با همسفرم مثل دیگران دچار ترس و نگرانی بودیم. آن زمان کلاس‌ها به‌صورت غیر‌حضوری برگزار می‌شد و هر دو تا سه ماه به شعبه مراجعه می‌نمودم.

بعد از صحبت‌های آقای مهندس این استرس به‌کلی از خانه ما خارج شد که علت آن ایمان من نسبت به این محلول بود. زمانی که پدر و مادر من دچار بیماری کرونا شدند من تنها کسی بودم که دائماً از ایشان پرستاری می‌کرد و در کنارشان بود و هیچ‌کدام از برادران من حاضر نبودند از این دو عزیز نگهداری کنند. همه تصور می‌کردند که من نیز بدون شک بیمار می‌شوم و دائماً توصیه می‌کردند که غذا را در پشت در برایشان بگذارم. اما ازآنجاکه من به این شربت و این راه ایمان داشتم به‌ تبع من پدر و مادرم هم به این باور رسیدند و در کنار داروهایشان از بخور D.Sap استفاده نمودند و خدا را شکر می‌کنم که امروز صحیح و سالم در کنار من هستند.

جناب مهندس همیشه تأکید دارند که در کنار راه‌های دیگری که هر فرد برای خودش برمی‌گزیند از محلول D.Sap هم استفاده نماییم. من زمانی که وارد کنگره شدم از واریس پا رنج می‌بردم و چند مرتبه به پزشک مراجعه کرده بودم. بااینکه چندین جوراب واریس تهیه کردم، درمان نشدم و این عارضه تا ران پاهای من پیشروی کرده بود. اما با مصرف مرتب محلول D.Sap در سفر اول، واریس به‌طور کامل در پاهای من از بین رفت. در سفر دوم ایرادی ندارد که شربت D.Sap را همه روزه مصرف نکنیم و دو وعده در هفته کفایت می‌کند. بخور D.Sap فواید زیادی برای صورت، ریه و سیستم ایمنی بدن داراست. من همیشه با کوچک‌ترین وزش بادی دچار سرماخوردگی می‌شدم اما الآن مدتی است که هیچ مراجعه‌ای به پزشک نداشته‌ام. امروز دیگر در عصر حضرت موسی بسر نمی‌بریم که صرفاً تبدیل‌شدن عصا به مار را به عنوان معجزه بپذیریم.

لذا این شربت به‌خودی‌خود یک معجزه به شمار می‌رود. آقای مهندس نیازی به این ندارند که من این شربت را تهیه و مصرف نمایم، بلکه این من هستم که به آن نیاز دارم. افراد زیادی تلاش می‌کنند تا این D.Sap به دست من و خانواده‌ام برسد. به علت محدودیت مختص اعضای کنگره تولید و عرضه می‌شود. لذا این لطف خداست که شامل حال ما گردیده، که در کنگره هم می‌توانیم از OT استفاده کنیم و هم از این محلول شفابخش بهره‌مند. امیدوارم که همیشه سلامت و تندرست باشید‌.

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .