English Version
English

در کنگره «نمی‌توانم» نداریم

در کنگره «نمی‌توانم» نداریم

هفته سایت را خدمت جناب آقای مهندس دژاکام بنیان کنگره ۶۰ و به همه خدمتگزارانی که در این عرصه فعالیت می‌کنند، به‌خصوص  خدمتگزاران سایت شعبه نائین صمیمانه تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم موفق و پایدار باشند.

این یک موفقیت بزرگی است که همه شعبه‌ها دارای سایت هستند و می‌توانند اخبار و فعالیت‌های خود را از این طریق نمایش دهند. من تا قبل از آمدن به کنگره هرگز وارد سایت کنگره نشده بودم و از آن اطلاعی نداشتم تا زمانی که وارد کنگره شدم و شروع کردم به گرفتن آموزش. کم‌کم با سایت آشنا شدم و زمانی که وارد سفر دوم شدم؛ در لژیون‌ها پیشنهاد دادند که هرکسی مایل است می‌تواند در سایت خدمت کند.

من در ابتدا مردد بودم که شرکت کنم یا خیر و همیشه فکر می‌کردم این خدمت قرار است خیلی وقت من را بگیرد و کار سختی است! قبل از این‌که وارد سایت شوم، حس می‌کردم هیچ فعالیت مفیدی انجام نداده‌ام و خدمتی نکرده‌ام تا انرژی لازم را کسب کنم؛ این شد که احساس کردم باید تغییراتی را در خود به وجود بیاورم و به جایگاه بالاتری برسم. ابتدا کوتاهی کردم ولی کم‌کم با توجه به آموزش‌هایی که در رابطه با سایت گرفتم جذب شدم و برایم جالب بود و شروع کردم به خدمت کردن.

ابتدا از تایپ کردن شروع کردم و فهمیدم چقدر این خدمت در امر نوشتن درست و صحیح کلمات می‌تواند به من کمک کند. سپس ویراستاری را یاد گرفتم و وقتی انجام می‌دادم لذت می‌بردم و می‌دیدم چقدر حال من خوب می‌شود و پر از انرژی می‌شوم و مروری بر مطالب می‌شود.

در کنگره «نمی‌توانم» نداریم، بی‌انگیزگی نداریم. باید در اوج خستگی به خودمان انگیزه و انرژی بدهیم و بدانیم اگر هر کاری را آموزش ببینیم آسان می‌شود. امیدوارم در روزهای آتی فعال‌تر و جوینده‌تر برای کسب دانایی بیشتر برای خود باشیم.

امروز خدا را شکر دسترسی به اینترنت آسان شده است و تمامی مطالب در دسترس ماست. سایت آکادمی، در مورد وادی‌ها و کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر از شاهکار جناب آقای مهندس دژاکام مطالب زیادی برای رهجویان دارد‌‌. ما با این کار متوجه می‌شویم که تنها نیستیم و افراد زیادی با شرایط کم‌وبیش یکسان در نقاط دیگر همدرد ما هستند.

شما همسفران از این طریق می‌توانید دل نوشته‌ها و مقاله‌های خود را در اختیار خدمتگزاران سایت قرار دهید تا پس از تأیید وارد سایت ‌شود.

واقعاً کسانی که در قسمت سایت خدمت می‌کنند؛ وقت می‌گذارند تا بتوانند مطالب را در اختیار ما قرار دهند تا بتوانیم به‌راحتی استفاده کنیم و آموزش بگیریم‌‌. امیدوارم تمام سفر اولی‌هایی که وارد کنگره می‌شوند به‌خوبی خدمت کنند و پیشرفت خودشان را در سایت کنگره۶۰ نظاره‌گر باشند؛ چراکه با خدمت کردن می‌توانند از تاریکی به روشنایی برسند.


نویسنده و ویراستار: راهنمای تازه‌واردین همسفر فرزانه رهجوی راهنما همسفر مینا (لژیون دوم )
عکس و ارسال: همسفر سارا، مرزبان خبری
همسفران نمایندگی نائین

 

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .