English Version
English

جایگاه پهلوانی و گشوده شدن درها

جایگاه پهلوانی و گشوده شدن درها

جلسه اول از دوره چهارم لژیون سردارمسافران نمایندگی زاگرس با نگهبانی راهنمای محترم مسافر مهدی، استادی پهلوان محترم مسافر مجید و دبیری مسافر حسن با دستور جلسه "خدمت مالی و تأثیر آن روی زندگی من"روز سه‌شنبه 21شهریورماه 1402 رأس ساعت15:30تشکیل گردید.

خلاصه سخنان استاد:
خدا را خیلی شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم. در دوران تخریب، سختی‌های بسیاری کشیدم ازجمله شرایط بد مالی که  گریبان گیر من شد و داروندارم را از دست دادم، اما در سال ۹۷ راه کنگره برایم باز شد و خداوند این اجازه را به من داد که وارد کنگره شوم.
همیشه از خداوند می‌خواستم که مرا از دست مواد نجات بدهد که به آن حال خوب برسم چون در مدت ۲۰ سال که مصرف مواد داشتم شاید ۲۰ بار اقدام به ترک کرده بودم و حال خوش را احساس نکردم و خدا را شاکرم که وارد کنگره ۶۰ شدم  با خواسته قوی سفرم را شروع کردم و فقط و فقط فرمان‌بردار بودم و چشم می‌گفتم.

و لطف خدا شامل حال من شد و شروع به کار کردن کردم و تخریب‌های پشت سر را جمع‌وجور کردن و سروسامان دادن به اوضاع، تا تاریخ گل‌ریزان که خیلی دوست داشتم در لژیون سردار شرکت کنم نمی‌توانستم چون پولی نداشتم ولی باز تلاش خودم را انجام دادم و عضو لژیون سردار شدم و سال بعد هم اعلام پهلوانی کردم و خیلی برام برایم ذوق و شوق داشت برای من شادی می‌کردند، اما بدون هیچ‌وجه مالی اقدام به چنین کاری کردم و شرایط سختی حاکم بود، ولی با خواسته‌ای که داشتم تلاشم را چند برابر کردم. به خودم می‌گفتم که باید این پهلوانی را بدهم و خداوند کمکم کرد و رقم پهلوانی جور شد درها به رویم باز شد تا موقعی که رفتیم پیش آقای مهندس و اجازه پهلوانی را از ایشان گرفتیم انگار بهترین لحظات زندگی‌ام بود و با اشک شوق برگشتیم همه‌چیز دست در دست هم داده بود تا من به خواسته‌ام برسم و بعدازآن هم هم‌سفرم و دخترم عضو لژیون سردار شدند و دنور شدند و اینجاست که تأثیر خدمت مالی و تأثیر آن روی زندگی من شروع‌شده بود.

خداوند چند سالی  به ما فرزند نمی‌داد و تمام دنیا را رفته بودم برای حل این موضوع و از بهترین متخصص‌ها بهره گرفته بودم ولی چیزی عایدم نشد و بعد از همه این مسائل خداوند فرزندی به من داد که کوچک‌ترین عضو لژیون سردار هست و عجیب‌تر اینکه همه کارها بر وفق مراد من حل می‌شد. و پهلوانی هم‌سفرم هم انجام شد و اتفاق افتاد.
به نظر من اگر خواسته قوی باشد به‌خصوص در صراط مستقیم به قول آقای مهندس همه‌چیز دست در دست هم می‌دهد تا به هدفت برسی.

خداوند، سرپرست و ولّی کسانی می‌شود که از ظلمت به نور می‌آیند و واقعاً کمک می‌کند که انسان از  بدترین تاریکی‌ها که زندگی در اعتیاد هست خارج بشود و ما هرچقدر درراه کنگره خدمت مالی کنیم خیلی از خانواده‌ها می‌توانند از تاریکی نجات پیدا کنند و اینکه من الان در اینجا هستم همه لطف خداوند است و بعد هم آقای مهندس که عشق و محبت را در زندگی ما جاری کرد و راه درست زندگی کردن را نشان ما داد.

ضبط وتایپ گزارش:مسافرحسن(ل7)
تنظیم وارسال:مسافرمحمد(ل8)
مسافران لژیون سردار شعبه زاگرس

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .