English Version
English

بازگشت به خود

بازگشت به خود

لطفا به رسم کنگره خودتان را معرفی کنید؟
سلام دوستان بهروز هستم مسافر.
با ۱۲ سال تخریب وارد کنگره شدم، آخرین آنتی‌ایکس مصرفی هروئین، شیره و تریاک، روش درمان DST، داروی درمان شربتOT، ورزش در کنگره فوتسال و والیبال، مدت سفر ۱۲ ماه به راهنمایی استاد عزیزم آقا مصطفی، هم اکنون 31روز است که به دستور آقای مهندس آزاد و رها هستم؛ رهایی از سیگار به راهنمایی آقا مصطفی 6 روز.

چگونه می‌توان بین فرمان‌برداری بیرون و رسیدن به فرماندهی درون ارتباط برقرار کرد؟
همان‌گونه که استاد امین در سی‌دی جهان‌بینی می‌گویند بر اثر مصرف مواد مخدر جسم، روان و جهان‌بینی ما دچار مشکل شده است. ما در ابتدا با آموزش‌های کنگره فرمان‌برداری را آموزش می‌گیریم و یاد می‌گیریم از فرمان‌ها و قوانین کنگره فرمان‌برداری کنیم؛ سپس با در اختیار گرفتن شهر وجودی فرماندهی این شهر را به عهده می‌گیریم و به فرماندهی می‌رسیم.

این دستور جلسه را چگونه به زندگی شخصی خود پیوند می‌‌زنید؟ نتایج و اثرات این پیوند چه بوده است؟
من از آموزش‌های این دستور جلسه یاد گرفتم که منیت خود را کنار بگذارم و بدانم دانایی قبل از کنگره هیچ کمکی در بهبود زندگی من نداشته و با  پیوند خوردن دانایی کنگره، زندگی من سمت‌وسوی قشنگی از نظر معنوی و مادی پیدا کرد و دانستم که اول باید خوب گوش کنم تا بتوانم فرمان خوب و عملکرد خوب داشته باشم.

دیدگاه شما نسبت به زندگی قبل و بعد از رهایی چه تفاوتی باهم دارند؟
زندگی من به دو‌ بخش تقسیم می‌شود؛ زندگی قبل از رهایی و زندگی بعد از رهایی؛ رهایی در کنگره به من شور و اشتیاق زیستن داد و فهمیدم تنها چیزی که در این دنیا ارزش دارد حال خوب من است، من این حال خوب را مدیون کنگره هستم زیرا با افکاری بسیار بهتر و منطقی‌تر خودم را به خودم بازگرداند.

از کجای سفر اول در کنگره شروع به خدمت نمودید و چه اثری در سفر شما داشته است؟
من بعد از ۵ ماه سفر شروع به خدمت در سایت کردم و قسمت بزرگی از رهایی خود را مدیون خدمت در این جایگاه هستم و بیشترین انرژی در سفر اول خودم را در این جایگاه به‌دست آوردم.

چه عاملی باعث می‌شود یک رهجو فرمان‌بردار باشد و چه نقشی را می‌تواند‌ در سفر مسافر ایفا کند؟
به نظر شخص من تنها چیزی که عامل فرمان‌برداری یک رهجو می‌شود داشتن خواسته است. به گفته آقای مهندس داشتن خواسته مانند بذری در وجود ماست و این بذر باید وجود داشته باشد تا ما از آن مراقبت کنیم. داشتن خواسته باعث می‌شود مسافر فرمان‌بردار راهنما باشد و به حال خوش برسد.

کلام آخر؟
اول اینکه از تک‌تک خدمتگزاران کنگره که قطره قطره جمع شده‌اند تا امروز من از دریای عشق بیکران کنگره سیراب شوم سپاسگزارم. دوم اینکه امیدوارم روزی بتوانم با خدمت در این مکان مقدس قطره‌ای از زحمات این عزیزان را جبران کنم.

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .