English Version
English

گاهی اوقات ما از این مطالب خیلی ساده گذر می‌کنیم

گاهی اوقات ما از این مطالب خیلی ساده گذر می‌کنیم

نهمین جلسه از دوره نهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی همسفران آقا نمایندگی شفا مشهد، با استادی همسفر حسین و نگهبانی همسفر امین و دبیری همسفر الياس، با دستور جلسه "از فرمانبرداری تا فرماندهی"شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، ساعت ۱۷:۰۰ آغاز به کار نمود.

سلام دوستان حسین هستم یک همسفر.
خيلی خوشحال هستم که جایگاه استادی را تجربه می‌کنم. در ابتدای ورود به کنگره آموزشی باید دریافت کنیم اين است که یک رهجو و یک فرمانبردار باشیم؛ حتی اگر شخصی در جایگاه استادی بود و به دیگران آموزش می داد، باید به دنبال این باشد که چه چیزی یاد می‌گیرد و چه چیزی می‌آموزد.
طبق دستور جلسه گفته می‌شود از فرمانبرداری تا فرماندهی یعنی فرد تا زمانی که رهجو نباشد، قادر نیست که استاد بشود یا تا زمانی که فرمانبردار نباشد، قادر نیست که یک فرمانده بشود.
یک سرباز زمانی می‌تواند به یک سردار تبدیل شود که پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد.
افراد در کنگره نبايد به صورت متداوم سوال بپرسند و بگویند چرا ما باید سی دی بنویسیم یا چرا باید اینکار را انجام بدهیم، ما باید یاد بگیریم که در کنگره یک رهجو باشیم و تسلیم راهنمای خود باشیم و در برابر دستورات راهنما اعتراضی نکنیم.
خیلی از افراد در کنگره علاقه مند هستند که جایگاه پهلوانی و دنوری را تجربه کنند، ولی برای رسیدن به این خواسته، ما باید از سبد قانون یازدهم و سپس لژیون سردار شروع کنيم و بعد از این می‌توانیم به خواسته و هدف خود برسیم.

خود من به شخصه زمانی در کنگره به رشد و موفقیت دست پيدا کردم که به درستی فرمانبرداری کردم.
اين اطلاعات و آگاهی که مهندس دژاکام در اختیار ما قرار می‌دهند، با اجرایی کردن آنها در زندگی خود می‌توانیم به رشد برسیم.
گاهی اوقات ما از این مطالب خیلی ساده گذر می‌کنیم، ولی باید به عمق مطالب پی ببريم.
یکی از آموخته های من در کنگره، جدا از رهجو بودن این است که؛ من باید پله پله به تکامل برسم تا به آن خواسته اصلی که در کنگره دارم، برسم وگرنه این ممکن نخواهد بود.
در کنگره افراد بسیاری وجود دارند که از نظر دانش و آگاهی خیلی از رتبه ی بالایی برخوردار هستند، ما فقط لازم است که قابلیت آموزش پذیریمان را از ديروز بیشتر بکنيم.

مرزبان خبری وبلاگ: همسفر علی

تایپ: همسفر پوریا لژیون اول

ویراستاری: همسفر امین لژیون دوم

ارسال خبر: همسفر محمد مهدی لژیون اول

 

وبلاگ نمایندگی همسفران آقا شفا مشهد

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .