English Version
English

اطلاعیه اردوی سراسری 1402: ثبت نام اولیه (بروزرسانی)

اطلاعیه اردوی سراسری 1402: ثبت نام اولیه (بروزرسانی)

اطلاعیه اردوی سراسری 1402
ثبت نام اولیه

توجه: 

به دلیل اینکه تمام نمایندگی ها از ثبت نام اردوی سراسری کاملا مطلع گردیده و فرصت کامل برای برنامه ریزی وتصمیم گیری به جهت  ثبت نام را داشته باشند زمان ثبت نام تا پایان ساعت دوازده شب روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۶/۱۲تمدید میگردد

به دلیل ظرفیت محدود اردو برای ثبت نام روش ثبت‌نام بدین صورت می‌باشد که:

ابتدا ثبت نام اولیه در بین اعضایی که مجاز به شرکت در اردوی سراسری می‌باشند، شامل تمام مسافران و همسفران آقا که دارای شال می‌باشند از جمله پهلوانان و اردوبانان و کمک اردوبانانی که در کنگره فعال می‌باشند انجام می‌گردد. این عزیزان لازم است دو شرط نشان ویلیام وایت و چهل سی‌دی را نیز داشته باشند. به جهت برگزاری اردو براساس تعداد اعضای هر نمایندگی، سهمیه‌ای در نظر گرفته شده است و این سهمیه براساس تعداد اعضایی که دارای شال بوده و فعال می‌باشند لحاظ شده است تا شرایط برای تمامی نمایندگی‌ها یکسان باشد.

در مرحله دوم براساس ظرفیت هر نمایندگی، قرعه‌کشی توسط مسؤلین اردو انجام می‌شود و اسامی نهایی اعلام شود تا با پرداخت هزینه یک میلیون و چهارصد هزار تومان برای بزرگسالان و یک میلیون تومان برای افراد زیر دوازده سال نهایی شود. لازم به توضیح است که حتی ثبت‌نام اولیه به دلیل قرعه کشی به عنوان شرکت در اردو محسوب می‌شود و پرداخت کامل هزینه اردو الزامی می‌باشد.
به همین دلیل تنها عزیزانی که از شرکت خود در اردو اطمینان حاصل نموده‌اند اقدام به ثبت نام نمایند. فرزندان بالای هیجده سال که به عنوان همسفر در لژیونی عضویت ندارند مجاز به شرکت در اردو نمی‌باشند. زمان برگزاری اردو از روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۶/۲۵ لغایت ۱۴۰۲/۷/۱ می‌باشد و همه اعضا موظف به حضور کامل در این زمان هستند.
هزینه رفت و آمد برعهده اردو نبوده و اعضا لازم است که تمام هزینه‌های آمد و رفت را بپردازند. تنها دیده‌بانان مجاز به شرکت بدون ثبت‌نام و حضور موقت در اردو می‌باشند.
تاریخ آغاز ثبت نام چهارشنبه از ساعت چهارده ۱۴۰۲/۶/۸  لغایت دوازده شب روز جمعه ۱۴۰۲/۶/۱۰می‌باشد.
به امید برگزاری اردوی مفید و خاطره انگیز در پناه خالق باشید.

نگهبان اردوی کنگره ۶۰
امین دژاکام

لینک ثبت نام

ویژه ها

دیدگاه شما

0 دیدگاه

تاکنون نظری برای این مطلب ارسال نشده است .