تاریخ
شنبه 22 خرداد 1400

اصول و قوانین کنگره 60 باید محترم شمرده شوند

موضوع : کارگاه های آموزشی کنگره 60
دیده بان محترم آقای علی خدامی سه شنبه 1400/03/18 در کارگاه آموزشی نجف اباد گفت: فردی وقتی وارد سفر اول می‌شود یک صندلی اشغال می‌کند به مدت یک سال هزینه آن بین 25 تا 30 میلیون می‌شود اگر درست سفر نکند جای شخص دیگری که ممکن سفر خیلی خوبی را داشته باشد اشغال کرده پس باید جبران خسارتی که وارد کرده را انجام دهد.
اصول و قوانین کنگره 60 باید محترم شمرده شوند

جلسه چهاردهم از دور سوم سری کارگاه‌های آموزشی کنگره 60 نجف‌آباد به استادی دیده‌بان محترم آقای علی خدامی، نگهبانی کمک راهنما مسافر آقا جعفر و دبیری مسافر عبدالله، با دستور جلسه «آداب و معاشرت ادب و بی‌ادبی، تعادل و بی‌تعادلی» سه‌شنبه 18 خردادماه 1400 ساعت 16 آغاز به کار کرد.

 

سخنان استاد:

سلام دوستان علی هستم یک مسافر. یکسری از قوانین کنگره 60 است که امروز در مورد آن‌ها صحبت می‌کنیم.

اولین آیتم در مورد مرزبانان ما از کلماتی مثل گروه یا کمیته استفاده نمی‌کنیم از کلمه لژیون مرزبانی استفاده می‌کنیم شورای مرزبانی در قالب یک لژیون برگزار می‌گردد که راهنمای آن ایجنت است این یک ساختار ساده مرزبانی و ایجنت نیز راهنمای آن است مرزبانان در طول خدمت اگر خواستند اعلام سفر کنند نباید از اسم راهنمای سفر اول خود استفاده کنند و حتی اسم ایجنت را نباید بگوید فقط بگوید ایجنت نمایندگی فلان به این دلیل که باید نام آن جایگاه گفته شود به خاطر این‌که مرزبان اگر سؤالی داشت نمی‌تواند نزد راهنمای سفر اول خود برود باید از ایجنت بپرسد بر همه اعضا واجب است که به ایجنت و مرزبانان احترام بگذارند که برمی‌گردد به همین دستور جلسه آداب معاشرت، ادب و بی‌ادبی، تعادل و بی‌تعادلی، آقای مهندس می‌فرمایند: اگر در کنگره یک نفر از هر انگشت هزارتا هنر ببارد ولی هدفی نداشته باشد دو زار نمی‌ارزد و باز می‌فرمایند یک مصرف کنند هروئینی کارتن‌خواب اگر مؤدب باشد من این شخص را به یک آدم تمیز، مرتب، پولدار با مدرک دکترا اما بی‌ادب باشد، من آن مصرف کننده را به این آدم ترجیح می‌دهم. در کنگره 60 ادب سرلوحه تمام کارهای ما است و این در روابط بین راهنما و رهجو با مرزبانان و ایجنت مشخص است.

حضور و غیاب مرزبان در شعبه عین حضور و غیاب راهنمایان می‌باشد، اگر راهنما بعداً از ساعت پنج وارد کنگره شود در دفتر مرزبانی ثبت و در آخر ماه به دفتر دیده‌بان راهنمایان ارجاع می‌شود و به‌طور استاندارد هر نمایندگی تشکیل شده از پنج مرزبان آقا دو مرزبان خانواده و یک مرزبان همسفران آقا که در جمع هشت نفر هستند، یک مرزبان خدمت که کار آن کنترل کردن افرادی است که خدمت دبیری، نشریات، نگهبانی و OT را می‌گیرند. آیا فالو آپ انجام دادند، عضو ویلیام وایت هستند، آیا مدت رهایی او برای این خدمت کافی و در آخر 40 تا CD را نوشته یا خیر؟ چون تمام خدمت‌های کنگره که شال نمی‌گیرند؛ اما هر شخصی که شال بیندازد باید نشان ویلیام وایت به شال خود داشته باشد، دوم مرزبان ایمنی یکی از حساس‌ترین و مهم‌ترین خدمت بین مرزبانان است که گاز، برق و شیر آلات شعبه را کنترل کند حتی یک لامپ سوخته نباید در شعبه باشد، سوم مرزبان خبری که گزارش‌های خبری را به سایت مرکزی انتقال می‌دهد، چهارم مرزبانی مالی، پنجم مرزبان جبران خسارت که قبلاً انضباطی نام داشت اما الآن مرزبان جبران خسارت به این دلیل که فردی وقتی وارد سفر اول می‌شود یک صندلی اشغال می‌کند به مدت یک سال هزینه آن بین 25 تا 30 میلیون می‌شود اگر درست سفر نکند جای شخص دیگری که ممکن سفر خیلی خوبی را داشته باشد اشغال کرده پس باید جبران خسارتی که وارد کرده را انجام دهد. نکته دیگر گوش کردن صحبت‌های جناب مهندس در روز چهارشنبه توسط مرزبان، ایجنت و راهنما حتی سفر اولی و سفر دومی بسیار مهم است که گوش کنند.

 هر شعبه چهار کارت‌خوان دارد:

1- کارت‌خوان نشریات

2- کارت‌خوان عضویت و زمین

3- کارت‌خوان OT

4- کارت‌خوان خزانه

لژیون‌ها باید چرخشی باشند تا عدالت بین افراد برقرار شود، آمار رهایی سیگار در شعبه باید ثبت شود شرایط پذیرش تازه وارد که چهار شرط دارد:

1- سواد ما افراد بی‌سواد را پذیرش نمی‌کنیم به این دلیل که شخص بی‌سواد نمی‌تواند آموزش بگیرد.

2- سن زیر 18 و بالای 54 تا 60 سال پذیرش نداریم بالای 60 سال ممکن عمل قلبی کرده قند و فشار دارد وقتی دوز دارو پایین و بالا برود ممکن اتفاق بدی برایش بیفتد و کسی جوابگو نمی‌باشد مگر در شرایطی که شخص هیچ مشکلی نداشته باشد پذیرش می‌شود.

3- کسانی که مصرف قرص تنها دارند پذیرش نمی‌شوند یا افرادی که چند مصرف هستند اما قرص آن‌ها بیشتر پذیرش نمی‌شوند.

4- وقت حضور تازه‌وارد در جلسه تازه واردین که اگر گفت من نمی‌توانم هفته‌ای سه جلسه حضور داشته باشم پذیرش نمی‌شوند.

 در آخر کار مرزبان فقط نظارت نیست در مواقع باید خودش نیز خدمت کند حتی جارو زدن و طی کشیدن تا برای دیگران الگو باشد. نگهبان جلسه و دبیر باید یک ساعت قبل از شروع جلسه در شعبه حضور داشته باشد، شال بی اندازد و تا پایان وقت لژیون‌ها در کارگاه باشند. نگهبان و دبیر به لژیون خدمت گذار کمک کند تا سالن را مرتب تحویل مرزبان کشیک بدهد. هر اختلالی در جلسه پیش بیاید مسئول آن نگهبان است، باید قبل از جلسه همه موارد چک شود مثل باطری میکروفون، سیستم تولد، آوا، صدا، شمع، نگهبان جلسه یعنی حافظ جلسه در کنگره چیزی به نام رئیس نداریم تا پایان جلسه و لژیون نگهبان باید شال به گردن داشته باشد نگهبان و دبیر جدید باید از دبیر و نگهبان دوره قبل تقدیر و تشکر کنند و پاکت بدهند. نگهبان هنگام خواندن نوشتارها برای ساکت شدن جلسه نمی‌تواند توقف و یا مکث کند، چون حس بد را انتقال می‌دهند. اولویت مشارکت با سفر اولی‌ها و هر کس در هفته فقط یک‌بار می‌تواند مشارکت کند. استاد و نگهبان باید وقت را کنترل کنند و به همه مشارکت بدهند، مشارکت تشریفاتی نیست، مشارکت برای زیبایی نیست، مشارکت بخشی از درمان است. اولین مسئول یک سفر اولی برای مشارکت دادن خود راهنما است. تایم صحبت کردن برای کسی که تولد دارد ۷ الی ۸ دقیقه است تا به راهنما و همسفر هم وقت مشارکت برسد، پیام تبریک برای تولد باید در حد (5 الی 8) حرف باشد یک جمله کوتاه باشد. شیرینی و بادکنک برای تولدها ممنوع است، برای تولد از کیک یک کیلوئی استفاده می‌شود سرود تولد و آوای تولد با صدای بلند خوانده شود، دعای پایان جلسه با صدای آهسته بخوانیم تا صدا در جمع حل شود. حداقل یک هفته یا دو هفته قبل برای کادو تولد که آقای مهندس و خانم آنی می‌دهند دوستان مرزبان اقدام کنند. کادو تولد آقای مهندس: کادو یک‌سالگی (کتاب ۶۰ درجه) کادو ۳ سالگی و ۵ سالگی (پاکت) کادو ۷ سالگی (کتاب عشق) و کادو ۱۰ سالگی (کتاب ادموند و هلیا) کسانی که تولد می‌گیرند به خانم آنی و آقای مهندس پاکت می‌دهند.

 
 

کسی که تولدش هست باید پشت میز فقط از راهنما و آقای مهندس و خانم آنی و همسفر تقدیر کند، کادو آقای مهندس را نشریات می‌برد تهران و تحویل می‌دهد. سرود شکر گذاری در جلسات پخش شود. نوشتارها باید به‌روز باشد، اعلام سفر و مشارکت در هفته یک‌بار انجام شود، در جلسات عمومی همسفران با گرفتن دست خودشان وقت مشارکت می‌گیرند مثل مسافران، میز نگهبانی، تابلوهای پشت میز استاد فقط می‌تواند ۵ دقیقه صحبت کند. نگهبان جلسه نمی‌تواند نوبت مشارکت بدهد این کار به عهده استاد جلسه است. دبیر، نگهبان و استاد باهم صحبت نمی‌کنند و از یادداشت استفاده می‌کنند. چگونگی اهدای نشان رهایی در جلسات باز، در صورت کمبود وقت در جلسات خصوصی هم نشان داده می‌شود ولی اولویت با جلسات باز است. دفاتر دبیری چگونه نوشته شود، دبیر باید بنویسد، صدا ضبط نکند و در پایان دبیری دفاتر به مرزبانی تحویل داده شود، یکی از اهداف دبیری تندنویسی است.

 اعلام رهایی ایکس و اعلام رهایی سیگار برای دبیر، نگهبان، استاد الزامی است حتی اگر وقت نباشد. نگهبان جلسه باید نشان ویلیام داشته باشد، رفت‌وآمد در جلسه، موقع دست زدن انجام شود، چون موقع مشارکت تمرکز دوستان به هم می‌ریزد. موقع ۱۴ ثانیه سکوت هیچ کاری انجام نشود. کم‌وزیادی مبلغ خزانه و حمایت از سبد بستگی به شور و حال نگهبان و نوع آموزش شعبه دارد. نگهبان باید خوش تیپ، پر انرژی، خوشحال و حس خوب را انتقال بدهد. نگهبان، دبیر، استاد ویترین شعبه است و باید پرانرژی و با حال خوب باشد. در هر جایگاهی که هستیم مثل، نگهبان، راهنما، ایجنت، مرزبان، خوشحال باشیم و سپاس گذار و از آن لذت ببریم. هرچقدر سطح علمی شعبه و جهان‌بینی شعبه بالا باشد حس خوب، حال خوب، تنش پایین، احترام و آرامش در آن شعبه بیشتر است و آمار رهایی هم بیشتر است، خودتان را تشویق کنید.

 
 
   و اما مسائل عمومی:

 _ آمار نشریات، سی دی‌ها و اپلیکیشن باید مشخص باشد.

 _ نوشتن حداقل ۴۰ سی دی کامل توسط سفر اولی‌ها و ارائه دفاتر موقع رهایی الزامی است.

 _نمایندگی متعادل نمایندگی است که جمعیت قسمت همسفران و مسافران برابر باشد. کلاس خانواده، مربی، راهنما، مرزبان خانواده، ایجنت خانواده، همه چیز مهیاست، برای اینکه محیط امن باشد و من همسفرم را به اینجا بیاورم.

 _وضعیت لژیون سردار باید مناسب باشد و گل‌ریزان هم به وقتش برگزار شود.

 _امتحانات باید ماهی یکبار برگزار شود.

 _عکس‌های تقدیر باید پاکت‌های رنگی و زیبا باشند که در نشریات موجود است و چندباره از آن‌ها استفاده شود. (دیگر از پاکت سفید OT استفاده نشود.)

 _در کنگره هیچ وسیله‌ای نباید خراب باشد. ساعت‌ها شیرآلات و غیره باید سالم باشند.

 _به دستور آقای مهندس هیچ نمایندگی نباید تابلو داشته باشد.

 _در تمام شعب تابلوهای شعبه که شامل آوای تولد، آوای کنگره، شکرگزاری، جبران خسارت و تابلوی راهنمایان است، به دیوار نصب باشد، البته جدیداً در شعبه‌ها یک پروژکشن روی دیوار نصب می‌کنند و پیام‌ها را روی آن پخش می‌کنند.

 _کلیه حرکت‌های بیرونی، نشست‌ها و همایش‌ها، ملاقات با مسئولین، مکاتبات اداری همه باید با هماهنگی دیده‌بان مسئول مربوطه در مرکز انجام شود.

 _وضعیت ظاهری اعضای کنگره بسیار مهم است ‌همه باید با پوشش سفید، باکلاس و تمیز، مرتب و منظم در کنگره حاضر شوند. صور ظاهر و باطن روی هم تأثیرگذار هستند.

 _کسی که شال می‌اندازند و همچنین نگهبان و دبیر باید با تیپ سازمانی و رسمی باشند.

 _در چهار جشن سراسری، مثل جشن راهنما، جشن مرزبان و ایجنت، جشن همسفر و جشن دیده‌بان، کسانی که شال می‌اندازند حتماً باید با لباس فرم باشند یعنی پیراهن سفید کمربند سفید، شلوار پارچه‌ای سفید، جوراب و کفش سفید بپوشند.

 _در کنگره تنها از اینستاگرام برای اطلاع‌رسانی کنگره استفاده می‌شود، دقت داشته باشید از عکس‌های جدید آقای مهندس استفاده کنید.

 _از تسبیح و انگشترهای زیاد استفاده نکنید.

 _عکاس باید عکس خبرنگاری بگیرد.

 _پشت میز نگهبان و دفتر مرزبانی از صندلی معمولی پلاستیکی استفاده شود.

 _گزارش عملکرد سالیانه باید با عکس رنگی و آمار آماده باشد تا در صورت نیاز استفاده شود.

 _ایجنت به‌عنوان الگو باید در جایگاه‌های مختلف خدمت قرار گیرد.

 _شمع جایگاه هیچ‌گاه نباید خاموش شود.

 _ لژیون‌ها به خاطر رعایت احترام باید با عنوان لژیون یکم لژیون دوم و...بیان شوند.

 _در زمان برگزاری لژیون هیچ کاری که تمرکز لژیون را به هم بزند انجام نمی‌دهیم‌.

 _پورتال و پرسشنامه پرتال باید آماده باشد.

 _مبصر کلینیک هر ۶ ماه یک‌بار عوض می‌شود.

 _کیفیت جلسات توجیهی اوتی بسیار مهم است و تازه واردین باید بدانند که در صورت کوچک‌ترین تاخیر اجازه حضور در لژیون ندارند.

 _وضعیت لژیون ویلیام وایت بسیار مهم است و عزیزان دو ماه پس از شروع سفر اول، حتماً باید در لژیون وایت عضو شوند.

 _آماده شدن رهجو برای روز رهایی بسیار مهم است و باید بدانیم سعادت بزرگی است که در زمانی زندگی می‌کنیم که جناب آقای مهندس هستند. روز رهایی باید با بهترین لباس، بهترین تیپ، بسیار شیک، با کادوی مناسب، پاکت زیبا و مرتب حضور     آقای مهندس برسیم.

 _روز جشن راهنما، باید برای راهنما پاکت مناسب و باارزش تهیه کنیم.

 _ خوشحال‌ترین انسان‌ها سپاسگزارترین آن‌ها هستند سپاسگزاری باعث می‌شود حال خودمان خوب شود.

 _تازه واردین برای انتخاب راهنما اجازه ندارند سر لژیون ها بروند. بلکه موقع اعلام راهنما می‌توانند راهنمای موردنظر خود را انتخاب کنند.

 _حضوروغیاب راهنماها به‌طور منظم انجام شود.

 _حضور راهنمایان در برنامه‌های ورزشی روز جمعه الزامی است.

 _راهنمایان نباید در لژیون زیاد صحبت کنند. 7 الی 8 دقیقه اول بحث را باز کنند، بعد از اینکه همه رهجویان مشارکت کردند، 7 الی 8 دقیقه آخر بحث را جمع کنند.

 خوب، چک‌لیست ما تمام شد. انشالله که برای شما مفید بوده باشد و از آن استفاده کرده باشید.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
حضور دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان (جناب اقای نوریان)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
عکاس همسفران: همسفر سماء
نویسندگان: همسفر اشرف، همسفر فاطمه، همسفر سمیه
عکاس مسافران: مسافر علی رضا لژیون یکم 
دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
77 نظر  
 • مسافرمحمد فرهادی لژیون چهارم بوشهر
زمان ارسال
1400/04/07 18:32:19
خداقوت به دیدبان عزیز جناب اقای خدامی.و عرض خسته نباشید به کلیه خدمتگذران کنگره ۶۰
 • مسافر مهدی لژیون 4شعبه بوشهر
زمان ارسال
1400/04/07 14:54:55
خدا قوت به دیده بان محترم آقا ی خدامی
 • همسفر فاطمه خ
زمان ارسال
1400/04/05 19:22:24
خداقوت به آقای خدامی عزیز همواره می آموزم از شما خداقوت به خدمتگزاران سایت
 • احمدفهیمی قم
زمان ارسال
1400/04/03 12:9:55
سلام وخداقوت خدمت مسافران وهمسفران نجف آبادخصوصا آقامحمدعزیز عالی بود
 • همسفر زهرا صفایی
زمان ارسال
1400/04/02 0:24:10
خدا وقت میگم از،شعبه صالحی
 • همسفر مریم از شعبه شهرضا
زمان ارسال
1400/03/30 6:33:15
سلام و خداقوت خدمت دیده‌بان محترم آقای خدامی خیلی از صحبتهای شما آموزش گرفتم و از اینکه قبول زحمت نمودید و به نجف‌آباد تشریف آوردید و نکات مهم که در هر شعبه باید رعایت بشود را گوشزد نمودید سپاسگزارم از تمام خدمتگزاران نجف‌آباد هم تشکر و قدردانی می‌کنم
 • آسیه همسفر اسماعیل.ملاصدرا
زمان ارسال
1400/03/28 23:55:3
درود و خداقوت به دیده بان محترم و همچنین نگهبان و دبیر جلسه. سخنان شما بسیار عالی و کامل بود. شخصا خیلی از موارد و قوانین رو بی اطلاع بودم و خوشبختانه سعادتی نصیبم شد که این دستور جلسه رو ببینم و مطالعه کنم تا به آگاهیِ لازم برسم.ممنونیم از حضور گرمتون در شعبه.ان شاالله باز هم شاهد حضورتون در این شعبه و شعبات دیگه باشیم. خداقوت به مسئولین سایت. دست حق یارو یاورتون. 🌹🌷🌹🌷🌹🌷🌹🌷🌹🌷🌹
 • همسفرمونس،کارگاه شهرضا
زمان ارسال
1400/03/28 22:57:45
خداقوت، وخوشآمد به دیده بان محترم،ازپیشنهاداتتون متشکرم
 • کمک راهنما زهرا ع شعبه امین گلی
زمان ارسال
1400/03/28 15:43:2
با عرض سلام و خداقوت خدمت دیده بان محترم جناب اقای خدامی. از فرمایشات شما بسیار اموزش گرفتم.خداوند راشاکر وسپاسگزارم که در کنگره و چنین مکانی در حال اموزش گرفتن هستم.واقعا نظم و پایداری این سیستم نتیجه تفکر وتدبر بزرگوارانی چون اقای مهندس و شما و دیده بانان محترم است.به همه شما خدمتگزاران راستین خداقوت میگم وبرای همه اعضای کنگره ۶۰ ارزوی بهترین ها را دارم.
 • همسفر لیلا لژیون ۱۰ عمان سامانی
زمان ارسال
1400/03/27 18:25:20
با سلام ودرود وخدا قوت...سپاسگزارم بسیار آموختم
 • همسفر سمیرا از شعبه چالوس لژیون سوم
زمان ارسال
1400/03/27 9:55:32
سلام و خدا قوت به دیده بان محترم آقای خدامی بسیار عالی و آموزنده و مورد نیاز من همسفر بوده ،سپاسگزارم و پایدار باشید.
 • اکرم همسفر شعبه چالوس
زمان ارسال
1400/03/27 0:7:14
سلام وخدا قوت به تمامی عاشقان خدمت
 • مهری لژیون ۸
زمان ارسال
1400/03/26 20:46:59
با سلام وخداقوت به آقای خدامی مطالب بسیار عالی وآموزنده بود
 • همسفر کبری لژیون هشتم
زمان ارسال
1400/03/26 19:46:48
آقای خدامی گرامی از شما بسیار اموختم خدا قوت
 • میترا همسفر قاسم نمایندگی رودهن لژیون یکم
زمان ارسال
1400/03/26 18:36:14
سلام وخداقوت به استاد محترم بسیار عالی وآموزنده بود ممنون.
 • همسفرفاطمه لژیون چهارم رودهن
زمان ارسال
1400/03/26 17:44:31
سلام و خداقوت به استاد گرامی واقعا مطالب عالی و آموزنده بود با تشکر از شما
 • ناهید همسفر مهرداد شعبه رودهن
زمان ارسال
1400/03/26 17:39:24
خدا قوت
 • پرنیان همسفر رسول و منصور شعبه چالوس
زمان ارسال
1400/03/26 17:22:58
سلام و خدا قوت خدمت شما آموزشی بزرگ برای من بود سپاسگزارم و خدا قوت خدمت تمام خدمتگزاران سایت و آرزوی بهترین‌ها برای تمام عزیزان کنگره شصت سپاسگزارم،🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 • همسفر مهتاب ازشعبه رودهن
زمان ارسال
1400/03/26 16:51:54
سلام و خداقوت خدمت همه عزیزان. با عرض ادب و خداقوت خدمت استاد بزرگوار و ممنون بابت مطالب بسیارمفیدی که فرمودند. باآرزوی موفقیت و سربلندی بیشتر برای همه شما عزیزان.
 • همسفر صدیقه بزرگتبار شعبه ی چالوس
زمان ارسال
1400/03/26 16:34:16
با سلام و خدا قوت به همه ی اعضا و همچنین سپاس از استاد بزرگ جناب خدامی بسیار آموزش گرفتم.
 • همسفر شيوا شعبه چالوس
زمان ارسال
1400/03/26 16:24:33
درود برشما خيلي عالي بود🌹
 • همسفر شکوفه لژیون یکم نمایندگی رودهن
زمان ارسال
1400/03/26 15:28:44
سلام و خسته نباشید به همه ی خدمتگزاران کنگره
 • سمیرا همسفر رحیم لژیون یکم ، رودهن
زمان ارسال
1400/03/26 15:18:58
خداقوت به همه عزیزان. بسیار سپاسگزارم بابت آموزشهای ناب شما
 • ناهید همسفر مهرداد شعبه رودهن
زمان ارسال
1400/03/26 15:15:1
خدا قوت
 • همسفر اکرم لژیون ۲۱،شعبه سلمان فارسی
زمان ارسال
1400/03/26 14:54:34
سلام و عرض خداقوت خدمت آقای خدامی محترم، ممنون بابت مطالب پر از آموزش و مفیدتان وممنون از خدمت های اعضای سایت.
 • مرضیه هستم همسفر
زمان ارسال
1400/03/26 9:44:26
با عرض سلام و ادب خداقوت ممنون بابت مطالب بسیارعالی
 • همسفر مریم لژیون ۵
زمان ارسال
1400/03/26 9:13:25
تشکر وخداقوت به شما اقای خدامی عزیز.
 • همسفر آرزو لژیون پانزدهم سلمان فارسی
زمان ارسال
1400/03/26 7:57:16
خدا قوت خدمت دیده بان محترم جناب آقای خدامی، ممنونم از آموزش های بسیار نابی که برای ما در نظر گرفتید و قطعا تنها چیزی که انسانها را از هم متمایز می کند آن شأن و منزلتی است که خودشان برای خودشان به وجود آورند .نظم و دسیپلین کنگره مثال زدنی است واین ها تماما مرهون زحمات جناب آقای مهندس و شما بزرگواران است
 • همسفر خدیجه
زمان ارسال
1400/03/26 7:54:27
خدا قوت عالی بود بسیار آموزش گرفتم
 • مسافراصغرلژیون2
زمان ارسال
1400/03/26 1:29:22
خداقوت خدمت تمام خدمتگزاران، واقعاجلسه ای سرشارازانرژی وبسیارآموزنده، ممنونم ازجناب خدامی
 • زهره همسفر لژیون ۱۵ سلمان
زمان ارسال
1400/03/26 0:0:55
سلام خدمت دوستان و خدمت اقای خدامی ، بسیار تا بسیار این نظم و قوانین این مکان من را جذب اینجا کرد . هر جایی که از قوانین خود هیچ کوتاهی نکند و تبعیض بین افراد قائل نباشد ان مکان مقدس و قابل احترام است و در راس از اقای مهندس تبریک میژه می کنم
 • فروغ لژیون ۱۱ عمان سامانی
زمان ارسال
1400/03/25 23:26:5
با سپاس از آقای خدامی گرانقدر بابت نکات ارزشمندی که فرمودند.
 • همسفر معصومه لژیون دهم عمان سامانی
زمان ارسال
1400/03/25 22:26:28
خداقوت. بسیار عالی ومفید بود.
 • مهدی‌هستم‌یک‌مسافر۲۰‌شعبه‌کاسپین
زمان ارسال
1400/03/25 10:55:14
سلام‌دوستان‌خسته‌نباشید‌و‌خدا‌قوت‌عزیزان‌خدمتگذار‌بسیار‌آموزنده‌بود
 • همسفراعظم لژیون ۷
زمان ارسال
1400/03/25 0:5:46
باسلام و خداقوت خدمت همه خدمتگزاران بابت مطالب آموزندتون سپاسگزارم
 • همسفر فاطمه،ل۴،نمایندگی پروین اعتصامی اراک
زمان ارسال
1400/03/24 12:42:34
سلام و عرض ادب...خداقوت خدمت همه دوستان و دیده بان محترم جناب خدامی..خیلی ممنونم بابت مطالب آموزندتون،عالی بود،استفاده کردم..امیدوارم همه ما بتونیم به خوبی به قوانین کنگره عمل کنین...
 • همسفرسحر شعبه پروین اعتصامی
زمان ارسال
1400/03/24 9:38:12
سلام وخداقوت خدمت استادارجمندونهایت سپاس وتشکررادارم ازتمام مطالب مفیدوآموزنده شما 🌹🌹🌹
 • همسفر ژاله اراک
زمان ارسال
1400/03/23 22:18:5
سلام و خداقوت خدمت خدام واقعی کنگره جناب آقای خدامی بزرگوار.همگی ما جسته گریخته با قوانین و آداب کنگره آشناییم ولی مطرح شدن دوباره و بطور کامل آنهااز جانب امثال شما باعث شکافته شدن دقیق و مو به موی این قوانین شده و هر خدمتگزاری خودش را ملزم به اجرای دقیق آنها می بیند.ممنون از شما و تمامی خدمتگزاران شعبه نجف آباد
 • همسفر الهه لژیون۴اراک
زمان ارسال
1400/03/23 20:10:40
با عرض سلام و خداقوت خدمت جناب آقای خدامی تشکر از صحبت های خوبتون
 • همسفر نسیم-شعبه پروین اعتصامی،اراک
زمان ارسال
1400/03/23 16:19:28
عرض ادب و خدا قوت خدمت تمامی عزیزان و خدا قوت ویژه خدمت جناب آقای خدامی عزیز... خیلی عالی نکات رو قید کردید و ان شااله ک بتونیم با فرمانبرداری از این اوامر و قوانین، سهمی در پیشبرد اهداف والای کنگره شصت، داشته باشیم... ممنون از تمامی خدمتگزاران محترم در شعبه نجف آباد و ممنون از خدمتگزاران محترم سایت....
 • همسفرمهسانمایندگی شعبه پروین اعتصامی
زمان ارسال
1400/03/23 16:8:8
سلام خداقوت خدمت اقای خدامی دیدبان محترم بسیارازصحبت های ما استفاده کردم بسیارعالی بیان کردید همیشه ازوجودشمادیدبانان انرزی واموزش میگیرم ازاقای مهندس بسیار سپاسگزارم که برای هرکاری درکنگره برنامه ریزی وبانظم قانون گزاشتن وبارعایت همین اصول وقوانین قطعا به تعادل میرسیم .خداقوت به تمام خدگتگزاران کنگره۶۰
 • همسفر اعظم لژیون چهارم اراک
زمان ارسال
1400/03/23 15:14:3
سلام و خدا قوت . ممنون از صحبتهای خوب و یاد آوری و آموزش نکات عالی در مورد خدمتها . خیلی لذت بردم. ان شالله که در عمل هم موفق باشم. سپاسگزارم
 • همسفر زهرا لزیون4اراک
زمان ارسال
1400/03/23 14:41:53
با سلام وخسته نباشید خیلی صحبتحاتون قشنگ بود خیلی مطالب رو من نمیدونستم ممنونم ازتون واز اقای مهندس که خیلی از رفتارهای درست رو به مسافرها و همسفر ها اموزش میدهند بازم تشکر میکنم ازتون
 • همسفر شهلا شعبه پروین اعتصامی
زمان ارسال
1400/03/23 14:41:51
عرض سلام و خداقوت دارم خدمت شما اقای خدامی ،ممنونم بابت تمام قوانینی که مطرح کردین .ان شاالله از خدمتگراران کنگره باشم .
 • همسفر سمیه لژیون چهارم پروین اعتصامی
زمان ارسال
1400/03/23 14:38:44
سلام وخداقوت خدمت آقای خدامی صحبتهای شما بسیار پر محتوا بود واستفاده کردم
 • همسفر اکرم صبوری
زمان ارسال
1400/03/23 13:1:28
باسلام و خداقوت ممنون از آقای خادمی بابت مطلب خویشان
 • لیلا همسفر لژیون ۲ شعبه سهروردی
زمان ارسال
1400/03/22 18:20:6
باسلام وخداقوت .جناب آقای خدامی صحنتهای شما بسیارعالی و پرمحتوا بود استفاده بردم امیدوارم درتمام مراحل زندگی موفق و پایدار باشید وکمال تشکر ازتمام خدمتگزاران دارم .
 • همسفر پری لژیون پنجم
زمان ارسال
1400/03/22 17:37:6
با عرض سلام وخدا قوت خدمت جناب آقای دیده بان محترم آقای خدامی از سخنان شما استفاده کردم وآموزش گرفتم
 • مسافر احسان از شعبه شهرضا
زمان ارسال
1400/03/22 17:11:20
با تشکر از دیده بان محترم آقای خدامی، بسیار آموزش گرفتم
 • همسفر فاطمه شعبه رودکی
زمان ارسال
1400/03/22 15:22:3
خداقوت به دیده بان محترم آقای خدامی.از صحبت های شما استفاده کردم ممنون
 • مسافر حمید ل ۲ نجف آباد
زمان ارسال
1400/03/22 14:7:35
خدا قوت به همه خدمت گذاران شعبه نجف آباد
 • مسافر توحید
زمان ارسال
1400/03/22 11:55:49
خداقوت
 • مصطفی جمالزاده
زمان ارسال
1400/03/22 11:34:30
سلام خیلی مطالب خوبی بود لذت بردم
 • همسفر اشرف
زمان ارسال
1400/03/21 17:24:2
خدا قوت خدمت دیدبان محترم اقای خدامی بسیار بسیار از شما بزرگوار سپاسگزارم که با قدوم خودتان کارگاه نجف اباد را پر انرژی و منور کردید بسیار از شما بزرگوار اموزش های عالی گرفتم ممنون
 • مسافر مهدی ِلژیون سوم
زمان ارسال
1400/03/21 17:8:12
خدا قوت
 • همسفر سمیه لژیون اول
زمان ارسال
1400/03/20 14:21:0
خداقوت خدمت همه عزیزان بسیار آموزش گرفتم تشکر از استاد جلسه آقای خدامی موفق باشید
 • مسافر اکبر
زمان ارسال
1400/03/20 11:48:48
سلام وخدا قوت به همه عزیزان خدمتگزار. و راهنمایان عزیز شعبه
 • همسفرسمیه لژیون چهارم
زمان ارسال
1400/03/20 11:31:45
عرض ادب وخداقوت به همه خدمتگزاران کنگره ۶۰وشعبه نجف ابادخیلی خیلی ازصحبت های دیده بان محترم انرژی گرفتیم انشالله هرجاهستنددرپناه حق باشند
 • همشچسفر عفت شهبه سهروردی
زمان ارسال
1400/03/20 10:21:15
عرض سلام و خداقوت خدمت دیده‌بان محترم آقای خدامی، از صحبتهای ارزشمند شما آموزش گرفتم،«باید بدانیم سعادت بزرگی است که در زمانی زندگی میکنیم که جناب آقای مهندس هستند...» بابت توفیق حضور در کنگره خداوند را بسیار سپاسگزارم، خداقوت وتشکر خدمت عزیزان نویسنده و عکاس محترم و همه اعضا و خدمتگزاران شعبه نجف آباد
 • همسفر رعنا لژیون۲
زمان ارسال
1400/03/20 10:14:0
خدا قوت خدمت هر سه بزرگوار در جایگاه و خیر مقدم خدمت آقای خدامی و میهمانان گرامی بسیار تا بیسار از صحبت‌های زیبا و آموزنده ی شما بزرگوار استفاده کردم و از این بابت سپاس گزارم خدا قوت به همسفران گرامی و مسافران محترم بابت تنظیم و تهیه این مطالب زیبا از همکاری همه ی شما بزرگواران متشکرم و در پناه خداوند موفق و سربلند باشید
 • همسفر زینب لژیون ۲شعبه سهروردی
زمان ارسال
1400/03/20 10:11:50
سلام و خداقوت خدمت همه ی اعضای کنگره ۶۰ و عزیزان شعبه ی نجف آباد خداقوت خدمت آقای خدامی آرزوی موفقیت و سربلندی برای تک تک عزیزان که در سایت زحمت می کشن 🌹🙏
 • همسفر معصومه شعبه سهروردی اصفهان
زمان ارسال
1400/03/20 9:55:19
تشکر و خداقوت خدمت کلیه خدمتگزاران کنگره، از صحبتهای دیده بان محترم بسیار استفاده کردم.
 • همسفر مریم لژیون دوم سهروردی
زمان ارسال
1400/03/20 9:40:55
دورد و خداقوت به آقای خدامی و تمامی پیشکسوتان و خدمتگزاران کنگره ۶۰.
 • مسافر قباد
زمان ارسال
1400/03/20 9:1:38
سلام و خدا قوت خدمت تمام خدمتگزاران کنگره ۶۰،و خدا قوت خدمت دیده بان محترم تحقیقات
 • مسافر علی ل یکم نجف اباد
زمان ارسال
1400/03/20 7:22:9
با سلام وعرض خداقوت خدمت تمامی خدمتگزاران کنگره 60
 • علیرضا لژیون دوم
زمان ارسال
1400/03/20 3:35:37
خدا قوت به تمام عزیزان و خدمتگزاران کنگره
 • همسفر مریم لژیون پنجم شعبه سهروردی
زمان ارسال
1400/03/19 23:16:31
عرض سلام و خداقوت خدمت دیده بان محترم آقای خدامی از بیانات شما آموزش گرفتم خدارو شکر بابت بودن شما دیده‌بانان محترم .خداقوت خدمت همسفران و مسافران شعبه نجف‌آباد‌ در قسمت سایت .خیلی عالی بود ممنون وسپاسگزارم .
 • همسفر مرضیه لژیون پنجم
زمان ارسال
1400/03/19 22:49:9
ضمن خیر مقدم خدمت اقای خدامی وخدا قوت خدمت همه خدمتگزاران شاد باشید.
 • همسفر منیره(الف) ل چهارم سهروردی
زمان ارسال
1400/03/19 22:46:21
خداقوت ب تمامی خدمتگزاران ، مسافران و همسفران شعبه نجف آباد، از صحبت های جناب خدامی خیلی خیلی لذت بردم، عالی بود، ممنونم بخاطر تمامی آموزش‌های ناب، انشالله بتونم خدمتگزار لایقی باشم ، خداقوت ب نویسنده‌ها و عکاس ‌های محترم شعبه
 • مسافر احسان ۲۰ لژیون سوم
زمان ارسال
1400/03/19 22:18:46
باعرض احترام وخداقوت خدمت جناب آقای خدامی دیده بان محترم وتمام خدمتگزاران صدیق کنگره شصت
 • همسفر فریبا از لژیون ششم سهروردی اصفهان
زمان ارسال
1400/03/19 21:56:55
با سلام وخدا قوت خدمت آقای خدامی دیده‌بان محترم از بیانات شما اموزش گرفتم خدا را شکر که دراین بعد از زندگیم با کنگره وآقای مهندس وشما انسانهای شریف آشنا شدم تا بتوانم آموزش بگیرم خدا قوت به همسفران و مسافران شعبه نجف آباد در قسمت سایت موفق باشید
 • همسفر سما عطایی
زمان ارسال
1400/03/19 21:16:58
سلام و خداقوت خدمت تمامی خدمتگزاران. جلسه پر انرژی و پر از آموزشی بود خداقوت خدمت جناب آقای خدامی وتشکراز توضیحات مفیدشون
 • مسافرعبداله نجف اباد
زمان ارسال
1400/03/19 21:12:31
با سلام و خدا قوت خدمت همه عزیزان. واقعآ دیده بانان از همه خواسته های معقول خود زده اند و پا به پای جناب مهندس حرکت میکنند و ستونهای کنگره را محکم نگه داشته اند.نمیدونم با چه زبانی از شما عزیزان تشکر کنم.🙇‍♂️
 • همسفر زهرا، لژیون ششم سهروردی
زمان ارسال
1400/03/19 20:58:9
خداقوت خدمت دیده‌بان محترم آقای خدامی، بسیار از بیانات شما استفاده کردم، تشکر از شما و تشکر از خدمتگزاران سایت نجف‌آباد.
 • مسافر محمد عطایی
زمان ارسال
1400/03/19 20:30:49
عرض سلام و خداقوت خدمت تمامی خدمتگذاران صدیق کنگره ۶۰
 • مسافروحید
زمان ارسال
1400/03/19 19:27:52
باعرض سلام وخداقوت خدمت عزیزان خوشحال بودیم ازاینکه جناب اقای خدامی وهمراهان عزیزش در شعبه ی نجف ایاد بودند
 • مسافر حمیدِلژیون ۲نجف آباد
زمان ارسال
1400/03/19 18:17:59
خسته نباشید خدمت همه خدمت گذاران شعبه نجف آباد
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب