تاریخ
دوشنبه 23 تير 1399

در کنگره 60 شیشه هم درمان دارد

موضوع : کارگاه های آموزشی کنگره 60
مسافر محمد استاد جلسه: شاید برخی تصور کنند این متد (DST) فقط برای بعضی مواد مانند تریاک یا شیره جواب می‌دهد، اما این متد برای تمام مواد مخدری که هست از قبیل شیشه، کراک، هرویین، قرص، مشروبات الکلی، حشیش و تمامی مواد مخدر درمان دارد.
در کنگره 60 شیشه هم درمان دارد
جلسه دهم از دوره بیست وچهارم سری کارگاه های آموزشی خصوصی مسافران کنگرۀ60 نمایندگی فردوسی مشهدبا استادی مرزبان مسافرمحمد،نگهبانی مسافر ابراهیم  و دبیری مسافراحسان یک‌شنبه بیست ودوم تیرماه 1399  ساعت 17:00با دستور جلسه «تخریب های شیشه ودرمان آن به متد DST» آغاز به کار نمود.
 

سخنان استاد:

خدا را شاکرم که فرصت خدمت کردن در این جایگاه را پیدا کردم. اطراف من افراد شیشه‌ای بسیار است و من مدام شاهد حالات و رفتارهای آن‌ها هستم. موقعی که شیشه استفاده می‌شود دوپامین بدن فعال می‌شود یعنی انسان فکر می‌کند که بیشتر انرژی دارد و حرکاتی از او سر میزند که فکر می‌کند درست است. مثلاً مدام با فرش سروکله میزند به دنبال آشغال جمع‌کردن درصورتی‌که آشغالی وجود ندارد ولی او می‌بیند، خواب ندارد، توهمات دارد یعنی احساس می‌کند که مثلاً کسی دنبال اوست، این‌ها را کسی در کنار اوست احساس نمی‌کند ولی ازنظر او کاملاً واقعی است. به‌طور مثال تقریباً پنج ساعت در حال مصرف کردن است که مدام در حال جنب‌وجوش است. فکر می‌کند می‌تواند کار کند ولی تا حرکتی می‌کند و آب یا غذا می‌خورد باز احساس خماری می‌کند. حرکت را از انسان می‌گیرد.

در کنگره 60 امیدی برای این انسان‌هاست که شیشه هم درمان دارد. نمونه بارز این امر بچه‌های راگبی که اکثراً آمفتامین یا همان شیشه استفاده می‌کردند. شاید برخی تصور کنند این متد فقط برای بعضی مواد مانند تریاک یا شیره جواب می‌دهد، اما این متد برای تمام مواد مخدری که هست از قبیل شیشه، کراک، هرویین، قرص، مشروبات الکلی، حشیش و تمامی مواد مخدر درمان دارد. نمونه بارز این امر و سند بدون نقص آن، بچه‌هایی هستند که اینجا به درمان رسیده‌اند. این امید وجود دارد درصورتی‌که فرد خودش خواسته باشد. اگر فرد خودش بخواهد می‌تواند کوه را جابجا کند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نگارش: مسافرجواد لژیون5
تصویربردارو تنظیم برای وبلاگ: مسافرجواد

 

دیدگاه شما
نام :  
ایمیل :  
دیدگاه :  
 
دیدگاه ها
3 نظر  
  • مسافر محسن حدادشیرازی _ لژیون ۱۶ فردوسی
زمان ارسال
1399/04/25 14:42:39
درود و خداقوت به استاد، نگهبان و دبیر محترم . تشکر و خداقوت به خدمتگزاران سایت شعبه فردوسی و سایت کنگره ۶۰ برای گزارش و به تصویر کشیدن فعالیتها. توی تصاویر متوجه شدم که چقدر آبدارخانه شعبه مثل بقیه قسمتها در تعمیرات و زیباسازی دوران کرونا تغییر کرده و شیک شده، خداقوت و دستمریزاد به ایجنت محترم شعبه فردوسی، آقای نجار و دیگر خدمتگزاران بی ادعا
  • محمد علی
زمان ارسال
1399/04/24 17:17:34
سلام و خدا قوت به اعضای کنگره60 پایدار باشید
  • علی لژیون 25 کرج
زمان ارسال
1399/04/23 9:23:45
سلام و خداقوت جلسه خیلی عالی و آموزنده ای بود
آخرین عناوین
پربیننده ترین مطالب